CHP, İstanbul'u alabilir mi?

Mustafa Sarıgül aday gösterildi. Cemaatte Sarıgül'ü destekleyecek. Bence bu önemli bir faktör çünkü 2009 yerel seçimlerinde az farkla Topbaş kazandı. Cemaat desteği ile birlikte Sarıgül alabilir.

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sarıgül alacak gibi.

Cemaatin'de desteğini aldı.

CHP de tükürdüğünü yaladı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• her yıl mhp nın bende banko oyu olmasına rağmen Ankara ve istanbulda chp yı destekleyeceğiz. Hırsızlardan kurtulsun memleket artık

1|1
    1|0
    • Şu son pislik olaylardan sonra Chp'ye atmaya düşünür oldum. bende Mhp'ye atıyorum normalde

• AKP gitsin de kim gelirse gelsin mantığı bu memleketin başına daha büyük dertler açacak. Öyle hissediyor, böyle görüyorum. Son derece seçici darvanmalıyız.

AKP'nin enkazını temizlemek her partinin yapabileceği iş değil.

3|1
    0|1
  • Normalde sarıgül de sütten çıkmış ak kaşık değil ama akp'ye göre daha hayırlı olacağını düşünüyorum.

1|1
    1|0
  • İstanbul'u CHP değil, Y-CHP alacak. Cemaat yeni adamını buldu sonunda.

Bizim burada heryerde Çare Sarıgül yazıyor mesela :) Bunu yazanlar da solcu adamlar.

Tayyip'ten ümidi kesenler yeni Tayyip hazırlıyor, milletin haline bak^^

1|1
    0|0
  • Alacaktır ama CHP değil Sarıgül alacaktır.

1|1
    0|0
  • alır umarım:)))))sırf inat olsun chpye verecem ama parti tutmam yoksa.mhpnin oy oranı da çok düşük yoksa ona verirdim:)))5'i verdim getti:)

1|1
    1|0
  • Cıks alamaz

2|0
    1|1
  • Sarıgül değilde mansur yavaş hoş adam...

1|0
    0|0
  • İstanbul'u Chp alır

1|1
    1|0
  • Olabilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O kadar kafasız insan var ki...

Türkiye'de dengeler zor değişir. Bu demek olmuyor ki Sarıgül'ün gelmesi iyidir. Sevmem.

Onu da sevmem.

Ama bunlar gitsin de kim gelirse gelsin kafasındayım.

1|1
    1|0
  • Gönlümüzde Sırrı Süreyya Önderimiz geçiyor ama imkansız gibi bişey neticede chp ile cemaat koordineli çalıştığı için hdp'ye sıra gelmez diye düşünüyorum , hayırlısı olsun .

1|1
    2|2
  • sırrı süreyya önder olsun isterdim ama olamayacağı için sarıgülün olmasını isterim ikinci seçenek olarak bu sefer chp şanslı biraz daha

1|2
    0|1
  • Hadi burayada yazıyorum yüzde yüz alıcak :) Aylar sonra bakarız buraya:D

1|2
    1|0
  • cemaat sarıgülü desteklemez .. chp de istanbulu alamaz..

1|0
    0|1
    • sarıgül'ün cemaate yakın biri olduğunu biliyor musun peki?

• cemaat sol bir partiye oy vermez bunu biliyor musun peki ? ayrıca cevap veriyoruz eksiliyorsunuz düşünceye de mi saygınız yok .. eksileyene lafım

• Benim oyum Sirri Sureyya'ya.CHP alir mi bilmiyorum da Sarigul 'un gorundugu gibi biri oldugunu dusunmuyorum.TDH'yi kurup geri vites yapmasi,su siralar kullandigi uslup suphelendirici.

3|1
    0|1
  • hayallerde yaşıyor bazı arkadaşlar :)

cemaat sarıgül'ü desteklemez hiç öyle hayallere girmeyin üzülen siz olursunuz.

0|0
    1|3
    • Sarıgül cemaate yakın biri.

Ama sen Chp'ye katıldığı için Kemalist zannedersin şimdi onu. Chp eski chp değil. Liberal Chp.

• kendi çapında hüsnü zan diyorum bu yaptığına ve kapatıyorum.

• nasıl istersen. her zaman saatlerce tartışırım. iyi geceler

• alır inşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...