Kapat

CHP, İstanbul'u alabilir mi?

Mustafa Sarıgül aday gösterildi. Cemaatte Sarıgül'ü destekleyecek. Bence bu önemli bir faktör çünkü 2009 yerel seçimlerinde az farkla Topbaş kazandı. Cemaat desteği ile birlikte Sarıgül alabilir.

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sarıgül alacak gibi.

Cemaatin'de desteğini aldı.

CHP de tükürdüğünü yaladı.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• her yıl mhp nın bende banko oyu olmasına rağmen Ankara ve istanbulda chp yı destekleyeceğiz. Hırsızlardan kurtulsun memleket artık

1|1
    1|0
    • Şu son pislik olaylardan sonra Chp'ye atmaya düşünür oldum. bende Mhp'ye atıyorum normalde

• AKP gitsin de kim gelirse gelsin mantığı bu memleketin başına daha büyük dertler açacak. Öyle hissediyor, böyle görüyorum. Son derece seçici darvanmalıyız.

AKP'nin enkazını temizlemek her partinin yapabileceği iş değil.

3|1
    0|1
  • Normalde sarıgül de sütten çıkmış ak kaşık değil ama akp'ye göre daha hayırlı olacağını düşünüyorum.

1|1
    1|0
  • İstanbul'u CHP değil, Y-CHP alacak. Cemaat yeni adamını buldu sonunda.

Bizim burada heryerde Çare Sarıgül yazıyor mesela :) Bunu yazanlar da solcu adamlar.

Tayyip'ten ümidi kesenler yeni Tayyip hazırlıyor, milletin haline bak^^

1|1
    0|0
  • Alacaktır ama CHP değil Sarıgül alacaktır.

1|1
    0|0
  • alır umarım:)))))sırf inat olsun chpye verecem ama parti tutmam yoksa.mhpnin oy oranı da çok düşük yoksa ona verirdim:)))5'i verdim getti:)

1|1
    1|0
  • Cıks alamaz

2|0
    1|1
  • Sarıgül değilde mansur yavaş hoş adam...

1|0
    0|0
  • İstanbul'u Chp alır

1|1
    1|0
  • Olabilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O kadar kafasız insan var ki...

Türkiye'de dengeler zor değişir. Bu demek olmuyor ki Sarıgül'ün gelmesi iyidir. Sevmem.

Onu da sevmem.

Ama bunlar gitsin de kim gelirse gelsin kafasındayım.

1|1
    1|0
  • Gönlümüzde Sırrı Süreyya Önderimiz geçiyor ama imkansız gibi bişey neticede chp ile cemaat koordineli çalıştığı için hdp'ye sıra gelmez diye düşünüyorum , hayırlısı olsun .

1|1
    2|2
  • sırrı süreyya önder olsun isterdim ama olamayacağı için sarıgülün olmasını isterim ikinci seçenek olarak bu sefer chp şanslı biraz daha

1|2
    0|1
  • Hadi burayada yazıyorum yüzde yüz alıcak :) Aylar sonra bakarız buraya:D

1|2
    1|0
  • cemaat sarıgülü desteklemez .. chp de istanbulu alamaz..

1|0
    0|1
    • sarıgül'ün cemaate yakın biri olduğunu biliyor musun peki?

• cemaat sol bir partiye oy vermez bunu biliyor musun peki ? ayrıca cevap veriyoruz eksiliyorsunuz düşünceye de mi saygınız yok .. eksileyene lafım

• Benim oyum Sirri Sureyya'ya.CHP alir mi bilmiyorum da Sarigul 'un gorundugu gibi biri oldugunu dusunmuyorum.TDH'yi kurup geri vites yapmasi,su siralar kullandigi uslup suphelendirici.

3|1
    0|1
  • hayallerde yaşıyor bazı arkadaşlar :)

cemaat sarıgül'ü desteklemez hiç öyle hayallere girmeyin üzülen siz olursunuz.

0|0
    1|3
    • Sarıgül cemaate yakın biri.

Ama sen Chp'ye katıldığı için Kemalist zannedersin şimdi onu. Chp eski chp değil. Liberal Chp.

• kendi çapında hüsnü zan diyorum bu yaptığına ve kapatıyorum.

• nasıl istersen. her zaman saatlerce tartışırım. iyi geceler

• alır inşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...