Elektronik aletler...............

günümüzünn elektronik aletleri oldukça yogunlastı sizce bu toplum hayataını olumlumu olumsuz mu etkiledi şahsen ben olumsuz diyorum çünkü eskiden dısarda çok güzel oyunlar oynardım arkadaslarımla simdi sokakta oynayan çocuk yok

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Olumlu yanları da var olumsuz yanları da.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Asosyallik denen illet belki de yalandı? :)

Gerçi teknolojik aletlere atamayız bu suçu, ailelerinde eksikliği çok diye düşünüyorum.

cut.

0|0
    0|0
  • Kullanmayı bildikten sonra çok yararlı :) Ama bazı şeyler gibi bununda sınırını tutturamıyoruz

1|0
    0|0
  • Güzel Yönde Kullanırsın mükemmel. evet herşey eskiden güzeldi. çocukken sokaklarda oynardık, komşuluk vardı. şimdi teknoloji gelişti, insanlar değişti. aynı apartmandakiler bile birbirini tanımaz oldu

1|0
    0|0
  • Toplum hayatına olumsuzluğundan ziyade, elektromanyetik radyasyon neticesinde insan hayatına verdiği zararı da ayrı bir başlıkta anlatmak lazım

0|0
    0|0
  • bence senin yaşadığın ortamda yok ben arkadaşlarımla hem teknoloji konuşurdum hem oyun oynardım. Dım derken daha 2-3 sene önce

0|0
    0|0
  • evde muhabbet yok ben dahil herkez nette :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir tek elektronik aletlerden kaynaklanmıyor bu. Şimdiki çocuklar çok meşgul ve aileler de aşırı korumacı. yani şimdilerde bir çocuğun evden ders kurs vb. şeyler için olmazsa evden çıkması zor.

0|0
    0|0
  • Bence bu durumum tek sebebi , insanlar aradıkları şeyleri diğer insanlarda bulamadıklarını düşünerek elektronik aletlere bilgisayarlara kendini kaptırmış olabilir.

çünkü elektronik aletler emir kuludur ve sen ne emredersen onu yaparlar. ama aynı şeyi başka insanlara yaptıramıyor insanlar ve elektronik aletlerin insanların her istediğini reddetmeksizin önümüze sermesi hoşumuza gidiyor ve bağımlılık yaratıyor olabilir. insan gibi kaprisleri olmadığı için tercih ediliyor olabilir. ama bu genel durum iyi mi ? değil tabiki.

oturduğum mahallede 2000 i geçkin daire var. yani nufusu bir köy nufusundan fazla. ancak dediniz gibi sokakta oynayan sayısı 5 i bile bulmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...