Kendi jenerasyonunuzu nasıl değerlendiriyorsunuz? (yaşınızı da yazarsanız iyi olur tabii)

Eskilere ve yeni gelen nesle bakarak kendi jenerasyonunuzu nasıl değerlendiriyorsunuz? Kıyasladığınız zaman kendi jenerasyonunuzun diğerlerine göre artıları ve eksileri neler?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Kendi Jenerasyonumdan nefret ediyorum , evet okuyanlar cogaldi ama okuyunda okumayanda zir cahil anaya babaya saygi bile kalmamis .. Insanlarin hepsi iki yuzlu olmus yalanlarini bile bile gozunun icine bakarak yalan soyler olmuslar yanak kizarmasi bile kalmammis jenerasyonumun insanindan igrenir oldum .

bir iphonu cikmis iletisim dige birsey kalmadi arkadas ortaminda bile herkes telefonuna sariliyo neyin kafasini yasiyor bu millet ? ne iletisim var ne akil var ne yuz var benim jenerasyonumun insani insan degil hayvanlasmis ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaşımdan bağımsız cevap vereyim. Her yeninin eskiye göre dejenere olması normal.

Tabii bir de yaş ilerledikçe insan gençliğinde yaptıklarını unutup "şimdiki gençler çok bla bla.." demeye başlıyor.

Senin bıraktığını devam ettiriyorlar sadece. Zamanında herkesin yaptığı şeyler neredeyse.

1|0
    0|0
  • 10 gün sonra 24 yaşında olucam. ve benim zamanımda lisede el ele dolaşmak bile tuhaf gelirken şimdi ilk okul çocukları bile öpüşüp koklaşıyor. tuhaf bence.

0|0
    0|0
  • Şimdikilerin eksisi daha fazla,bizden daha fazla imkana sahipler bu doğru ama büyüdükleri ortam suni.Gerçek yaşamla henüz yüzleşemedikleri için farkında değiller yüzleştikleri an büyük bir boşluğa düşeceklerini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • 17 yaşındayım ve keşke çoook daha eskiden doğsaydım diye düşünüyorum.Şu ''fame'' ''popi'' saçmalıkları ne zaman başladıysa her şey o zaman boka sardı işte. Çoğu kişinin kendine saygısı yok. Başkaları ne olmalarını istiyorsa onu oluveriyorlar.

0|0
    0|0
  • 26 yaşındayım. şu an 23 ve altı olan jenerasyonun sonunu hiç iyi görmüyorum:)

1|0
    0|0
  • Gün geçtikçe nesillerinde daha rahat ve umursamaz olduklarını farkediyorum.

Eski gençlik daha iyiymiş meğer..

1|0
    0|1
  • Degismeyen tek sey degisimin kendisidir. Her yeni gelen nesil eskiden farklı olucaktır buda cok normal bir durum. Eskiler, yenileri yadırgar. Yenilerde eskileri. Bu böyledir ama sürekli yeni jenerasyonu elestiren özgürlük düsmanı geri kafalı insanlarıda gereksiz buluyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 90 kasayım ama genç gösteriyim.

sorunu anlamadım acıktım yemek koyun önümeee: &

0|0
    0|0
  • 23 Yasındayım..Maddi olarak daha iyi su anki evre bence ben okula giderken cebimde 1 2 lira vardı tost alırdım simdi durumu kotü olanın bile en az 5 lirası var..

0|0
    0|0
  • insan gördugunu durmadan daha ileri göturmeye calısıyor tabi

0|0
    1|0
Yükleniyor...