Ukrayna'da Hayat Şartları Nasıl? Yaşanır mı Sizce?

Ekim ayında Üniversiteye gideceğim orada.Hayat şartları, biçimi falan nasıl yer bilginiz var mı ?
0 1

En İyi Erkek Görüşleri

  • Kışın çok soğuk -20 yi gördüm orada. Maddi duruma gelince öğrenci bile olsan 1 dolar 8 grivna ve ekmek 4-5 grivna idi. Türkiye ye göre et vs ucuz ama sanma ki sana orada 500 dolar yeter. Arkadaşımla markete girer ihtiyaçları alır ve kasaya 100 dolar bırakırdık. Buda 800 grivna eder. Arada klube gideceksiniz ki yerine göre giriş 50 ya da 100 grivnadır. Bira 30 votka red 70 grivna sen hesapla artık ne kadar gerekli olduğunu. Tek avantajın kız arkadaş ya da sevgili sorunun asla olmayacak. İstediğin kızla klasik abazan Türk erkeği gibi olmadan düzgün davrandığın takdirde sana hayır diyecek kız yoktur. Klasik Türk erkeği gibi olmadığını anlamaları peşinde koşmaları için yeterlidir. Genç olduğundan bu taktiği de vereyim dedim :P

    • Şu taktiği biraz daha açsak olmaz mı :) Biraz daha detay lütfen.Kızlar peşinden mi koşuyor dedin anlamadım :O

    • Yok daha neler ne koşması ya sende abartma. Fakat senin düzgün adam gibi biri olduğunu anlarlar ise ki bunu rol yapman için söylemiyorum gerçekten öyle isen zaten illa konuşmak isteyen çok olur. Ukrayna kızları rahattır ve asla mesleğe yakışıklılığa bakmazlar. Adamlığa sevgiye bakarlar. Haa onlarında ka*ar kızları var ve yakışıklılığa bakanlar paracı olanlar ki ben kuruş yedirmeden işimizi görüp uygun şekilde kapı dışarı ederdim. Kız sana yarın hafta vs vs doğum günüm filan diyorsa kaç oradan :)

    • Bunu anlamak zaman alacak sanırım :) Güzeller değil mi :)

    • Hepsini Göster
  • ben üniverstteyi orda okudum cok güzel alman bir kadınla evlencem cok güzel türk erkkekleri laf atıyordu üniverstede beni ukraynalı sandılar laf atıılar siz ne diyorsunuz dedim ben türküm hı pardon kardeş dediler seni ukraynalı sandık dediler gitmeni tavsiye ederim zaten 300 euroya bile ev orda aylık kira gerci yurtta kalırsın yadan ailen para yolar bilmem nasıl yaparsın ya da sen de calışırsın

En İyi Kız Görüşleri

  • Hayat çok ucuz yani 300 Euro ile geçinebilirsin sanırım lise sonunda yapılan sınavlara gireceksin? Soğuk bir yer bunun yerine denklik veren başka ülkelere gidebilirsin mesela Azerbaycan veya Makedonya ya da Kıbrıs

    • Ukraynada bütün işlemlerim tamam :)

    • Hııımm :) Hayat şartı uygun ortamı iyi güvenli yani fakat soğuk :) Hangi şehrine gideceksin peki daha detaylı bilgi alırsın bu şekilde ve eğitim içinmi gidiyorsun çalışmayamı yoksa yerleşmeyemi?

    • Eğitim için kharkiv e gideceğim :)

    • Hepsini Göster
  • Orada çalışan arkadaşım anlatmıştı, çok ucuz her şey diyordu. Ama yemek yapmayı bilmiyorsan öğren derim, çünkü yemekleri çok berbat oluyormuş. Evde kendin yapar yersin.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 5
  • dünyanın genelevi derler :D ama şuan gösteriler var rusya etkisi sürdüğü için.

  • valla nasıl bilmiyorum kanka ama eylem olan yerlere git koşarak kadınlar orda çıplak eylem yapıyolar gözün gönlün açılır fıstık gibi hatunlar :D:D

  • Bir teyzem orada yaşıyor.

    Havalar genelde soğuk, durgun bir hayat var genelde.

    • Şu aptalca cevap verenlerden sonra senin vermen iyi oldu cevap.Hayat şartları nasıl bilgin var mı ?

    • Maddiyat pek öncelikli değil zaten ucuz yani baya. Tabi orada yaşayanlar daha iyi bilir

    • Teşekkürler :)

  • hava kara bulutlu

    dolu yağıyi dolu

  • git bro .pişman olmassın :)

  • Ekim Ayında ? Ben mi 1 Ay ilerde yaşıyorum yoksa siz mi geride mi ? anlam veremedim şimdi ? Ateistler açıklayın.

    • Şu çıkarttığın beynini geri yerine sok.Seneye ekim.

    • Bunu niye şimdiden soruyorsun anlam veremedim geri ?

    • Haklısın gitmeden 2 saat önce sormalıydım.Şimdiden soruyorum çünkü bütün işlemlerim başladı ve iş bugün kesinleşti.

    • Hepsini Göster