Turkiye siyasi tarihini arastirmak istiyorum neler onerirsiniz?

Dunya ozellikle de turkiye siyasi tarihini ayrintilariyla bastan ogrenmek istiyorum.bu zamana kadar yandas fikirlerin etkisinde kaldim ama simdi tarafsiz sekilde arastirarak kendi dogrumu belirlemek istiyorum.bunun icin onerileriniz var mi?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ilber ortaylı hocayı ya da yusuf halacoglu hocayı izle , kitaplarını bul oku . Bunlar sana boyasız ve korkusuz ya da siyasi cıkarsız olarak Türkiye siyasi tarihinin yolunu açacaktır. Sanırım senin istediğin de içine sirke karıştırılmamış bir bilgi kaynağı bulmak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• oku opku bitiremessin imkansız gibi bir şey ancak tarihini özet bir şekilde ordan buradan araştırma yaparak bulabilirsin bence gündemi takip et . kim ne diyor önceden ne demiş hafif bir araştırmayla kafan da bir şeyler oluşur :) . birde bir partinin neyden bahsettiğine dikkat et :D bilimden eğitimden bahseden her zaman daha iyidir .

0|0
    0|0
  • bay pipo isimli kitabı okuyarak başlayabilirsin..

0|0
    1|0
  • bana göre imkansız, avrupada yayınlanan kitaplarla Türkiye ve asya bölgesinde yayınlanan kitaplar arasında değil aynı olaylardan benzer olaylardan bahsedildiğini bile düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • Evet bunu ben de farkettim peki ne yapmami onerirsin

• sadece Türkiye siyaset tarihi ise hem sağ hem sol görüşlülerin kaynaklarını oku, ikisinde de bulduğun ortak olayların sentezini yapmaya çalış

• Bana siyasi görüşlerinden bahset ki, sana kitap önerebileyim.

0|0
    0|1
  • Kaynak yayınlarına ait kitapları oku..

0|0
    0|0
  • tarih kitapları oku be kanka.kpss ye ya da ygs ye hazırlanır gibi deli gibi konu anlatımlı tarih kitapları oku be kanka

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...