Şimdiki ve eski çizgi filmler...

Çizgi filmler eskiden daha güzel değil miydi? Şuanda acayip görünüşlü yaratıkların olduğu şeyler dönüyor ekranda ben şu yaşımda bakmaya dayanamıyorum...

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Evet eski çizgi filmler güzeldi.Ama şimdi de bakıyorum bizim kanallara pepe,callio bunlar ne ya bütün yaş guruplarını bir tutmuşlar her çocuğu 2-3 yaşında zannediyorlar.Özellikle küçük yiğenim bayılıyor.ama diğer yaşlardaki çocuklar için durum biraz farklı.Günümüzde özellikle türkiyede yapılanlar tam berbat doğrusu.Şimdiler çocuklar hatta yaş olarakda ileri olan büyük bir kesim anime(japon çizgi) izliyor.düşünsenize aradaki farkı çocukları 5 yaşından itibaren dil eğitimine sokan jabonların durumuna birde bize.Yanlış anlaşılmasın ama butür şeyler insanda bir özgüven eksikliği yapıyor.ondan sonrada ne zaman bizimkiler iyi bir iş yapsa herkezin içinde şu duygu belirliyor ''bundan bişey olmaz ne de olsa bizimkiler.'' diye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Uslu bir cocuk oldum ama şirinleri göremedim :(

1|0
    0|0
  • sonuna kadar katılıyorum eskilerle yeniler kıyaslanamaz bile eski zaman da büyüdüğüm için kendimi iyi hissediyorum :)

0|0
    0|0
  • evet doğru..

tom ve jerry favorimdi..

0|0
    0|0
    • Tom Ve Jerry

looney tunes

varyemez amca

şirinler

heidi

candy

kaptan tsubasa

he-man

voltran

hayalet avcıları

kalimero

taş devri

jetgiller

pembe panter

temel reis

casper

ayı yogi

ninja kaplumbağalar

woody woodpecker hangi birini saysam ki...

• gelebiliyor musun? Ben göremiyorum artık maalesef

• çizgi film kanallarında yayınlanıyor arada..

• eskıden tom jerry tas devrı jetgıller guzel tatlı cızgı fılmler vardı yenılerden bır kactane var mesela avatar la kamp lazıo mu neydı öyle bısey :)

0|0
    0|0
  • link bence gayet güzel. eskiden beğendiğim tek çizgi film maske idi. eskiden hi man, batman, casper, arı maya, şeker kız candy tarzında saçma çizgi filmler vardı.

0|0
    0|0
    • olur mu ama :))) ne güzeldi onlar. :)))) Şirinler, Nils ve uçan kaz, kalimero bunlar ne kadar güzeldi

• beğenme tamam :))))) Ama maske'yi unutmuştum sen söyleyince aklıma geldi

• çok zekiyimdir.

• haklısın, road runner tom ve jerry casper scooby taşdevri jetgiller süperman bugs duffy varyemez yok artık...

ya da merak edıyorum acaba ben kucuklugumu ozledıgım ıcın mı bunlar bana daha tatlı ve daha renklı gelıyor...

cunku donusum sadece cızgıde deıl, muzıkte de var...artık herkes sago kolera ya da arabesk rap dınlıyor:) gelıbe bız bır nesıl gerıye gıttık o yuzden boyle oldu:) yenı neslı kıskanıyorum ve o yuzden bunlar da çizgi mi lannnnn diyorum belki de :d

0|0
    0|0
    • Şimidki çocukların ortamları daha farklı olduğu için beklentileri de farklı oluyor sanırım... 28 yaşımdayım öyle çok bir şey değil ama bizim çocukluğumuzda bilgisayar yoktu; çomak çömlek, yakar top oynardık... Şimdikiler oyun kurarken bile ışık saçıyorlar kendilerince :))))

• şimdi cocuk olsam emınım şu ankı cızgıler bana guzel gelır cunku ortaya karısık sunulan şey bu..ayrıca bızım zmnımızda sımdıkı gıbı alternatıf bollugu yoktu, sadece televızyon ve onda oynatılan bellı baslı cızgıler... ve sımdı bıle ızlemek keyıf verıyorsa tek sebebım, eskı gunlerımı anımsatıp benı zamanda yolculuga cıkarabılıyor olmasıdır.)

• şirinler,tom ve jerry,temel reis,heidi(bu kıza bayılırdım ya çok tatlı),şeker kız candy,richrich(dolar diye köpeği vardı) falan offf neydi o günler :)

0|0
    0|0
  • eskiden gerçekten daha güzeldi şimdi keloğlan sadece önceden bugs bunny tom ve jeryy fılan ızlerdık guzeldı..

0|0
    0|0
  • loui anderson,402 nolu sınıf,spiderman,tom ve jerry izlerdim hep

1|0
    0|0
    • room 402 :) Polly

• Onlar iyi polly sinirdi ama çocukluk dönemimi çoook çoooook geçtikten sonrası o çizgi film

• evet ya lise1 yada 2 deydim sanırım çocukluk dönemimde olmuş olmuo haklısın:D

• eskileri arar olduk :D

0|0
    0|0
  • Hangisi bir He-Man olabilir !

0|0
    0|0
  • Eskilerinde kendıne gore bı tarzı vardı helekı tom ve jery

0|0
    0|0
  • çizgi film var mı şimdi ya :))

0|0
    0|0
  • şimdi büyüdük bea...tom ve jerry

casper

şirinler

bu cin filmleri ile büyüdük:))

0|0
    0|0
  • Edi büdü vardı ne güzeldi himen vardı şimdikler hiiç iyi değil

0|0
    0|0
  • eski çizgifilmler candır

şimdiki çocuklar için üzgünüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eskiden sadece cizgi filmler degil,cocuk olmak ayri guzeldi..Simdiki cocuklar cok sanssiz.

Bildigim kadariyla simdiki cizgi filmlerde cocuklarin bilincaltiyla oynuyolarmis.Biz cocuklar cizgi film izliyo zannederken,cizgi filmlerdeki gizli objeler sayesinde cocuklar hem aptallasiyor hem de cinselligi normal gormeye basliyolar.

0|0
    0|0
  • Pepee'yi sevmiyor musun yoksa :(((

0|0
    0|0
  • 402 nolu sınıf, Andy'nin nesi var,powerpuff girls,tom and jerry,bugs bunny,loui anderson,Bobby's World,Robo Böcek,Rugrats,Tutanstein, Çocukluğumun tümü böyleydi :D

1|0
    0|0
  • bir pepe krizi dir gidiyor nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Katılıyorum eskiler daha kaliteliydi.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey eskilerin yerini tutmaz.

0|0
    0|0
  • Hepsini seviyorum :D