Erdoğan'ın halka satranç dağıtması

dikkat ettiniz mi Erdoğan ve eşi sürekli halka satranç dağıtıyor.

1 hafta evvelde dağıttılar. izdiham oldu millet birbirine girdi,satranç alamadığı için ağlayanlar oldu.

hayır 50-60 yaşındaki amcalar teyzeler ne yapsın satrancı?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• 50 - 60 Yaşındaki Amca ve Teyzelerin akşamları senin gibi faal aktivitelere kalmamıştır muhtemelen de ondan, yani oyalanmak için işte.

0|0
    0|0
  • 0|1
    1|0
  • aslında şaşırdım buna tayyibin istediği halkın cahil kalması çünkü akp seçmeninin %35'ini cahil kesim oluşuturuyor diğer kesimi ise yiyiceler oluşturuyor

1|1
    1|1
    • satranç zekayı geliştiren bir oyun değil aslında. sadece sakladığın zekanı açığa çıkartmanı sağlıyor. yoksa tayyip dağıtmazdı zaten :D

• link şuna bak bir de :D

• bedava el bombası atsalar onuda alamadığı için ağlayanlar olur, ulan satranç oynamayı bilmeyenler satranç alamadığı için ağlıyor

1|1
    0|0
  • Ben yıllardır para biriktiriyorum satranç alabilmek için. Burada da dağıtsalar izdiham olur. Herkesi ezer geçer bütün satrançları toplar birinci olurum! Ulan ülkede herkes Kasparov olmuş haberimiz yok* :) Bu yalakalık nedir bir anlayabilsem keşke...!

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan kişi başına düşen milli gelirle övünülüyor alkışlayan yine asgari ücretliler oluyor. Biri cikip demiyor ki o zaman neden asgari ücret bu kadar düşük diye...

0|0
    0|0
  • Türkiyede Boş mezar dağıtsanız bile izdiham olur...

1|0
    0|0
  • ağlayanmı oldu ?

0|0
    0|0
  • 50 60 yaşındaki dedelerin torunları yok mu

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...