Siz olsanız ne yapardınız?

Elinizde 30 bin lira var. Ne yapardınız? Nasıl bir iş yeri açardınız veya neye yatırım yapardınız?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir iş yeri açıp iş sahibi olmak kolay bir iş değildir.Aksi taktirde herkes bir iş sahibi olurdu nitekim günümüz dünyasında 30 bin lira bulmak zor bir iş değil kredi mredi bir şekilde bulunur.Önemli olan mantıklı bir işi yapmak ve bunun için gerekli fizibiliteleri yapıp doğru bir şekilde adım atmaktır ve bu durum biraz yaş itibariyle hayatı görme tecrübesi gerektirir ayrıca ne açıcağınızı belirlemek ve o sektörde sıfırdan başlayaraktan bir yerde çalışaraktan işin inceliklerini görmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde bir yer açarsınız fakat işin inceliklerini bilemezsiniz en ufak şey bile sizin batışını sağlar.Ben hayatta birisinin emri altında çalışamam mesela daima kendi işimi yapmak isterim aklımda çok plan var fakat doğru zamanı bekliyorum ve o konuda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Ayrıca en iyi para gıda,hizmet,sağlık ve dış ticaret sektöründedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• oyuncakçı açardım

0|0
    0|0
  • Bu aralar biraz beklerim altın yorumcularını takip eder en düşük anda bankadan altın hissesi alırım sonra bozarı. Bu aralar düşme eğlilmli yükselince bozarım sonra vadeli falan filan derken öyle sonra ucuza üni yakınlarından bir 1+1 daire al üstünü kıredi falan öyle işte

0|0
    0|0
  • Uygun zamanda, iyi bir yerde gerekli araştırmayı yaptıktan sonra küçük ölçüklü bir işletme ile başlanılabilir

0|0
    0|0
  • internet kafe ya da pleşteyşin iyi para getiriyor. 30binlirayı yatırsan 1yıl sürmez maliyetini karşiliyor. bildiğim biyer var sadece7 televizyon koymuş günlük 200lira kaldırıyor bu 5 ayda 30bin lira yapar

0|0
    0|0
  • 30 bin lirayla cok bisey yapamazsin. ama parana para katabilirsin. bir bakkal dukkaniyle falan başlayabilirsin. ya da bunu yapmayıp, piyasalari arastirirsin, gündemdeki olaylara güncel kalirsin, dövize veya altina yatirirsin, borsa oynarsin, kafani kullanip trilyonlar yapabilirsin zamanla. ya da hicbirsey yapmayıp 4-5 ay biraz daha rahat yasarsin ve para biter gider. :)

0|0
    0|0
  • link alırdım...

0|0
    0|0
  • karıyla kızla yerdim

0|0
    0|0
  • dursun bankada kime zararı war

0|0
    0|0
  • kendime ozel spor salonu acardim

0|0
    0|0
  • piyasaların durumu kötü yastık altı yapardım :)

0|0
    0|0
  • Kelleme göre takılırım.

0|0
    0|0
  • Sanırım araba alırdım :)

0|0
    0|0
  • banker kabire yatır.en yüksek faiz güvenilir isim :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• pastane açardım :)

0|1
    0|0
  • gider özelde doktora yaparım :D

0|0
    0|0
  • direk miami uçar orda sahilde hangi ev ucuzsa ondan alırdım :D

0|0
    0|0