Kapat

Arkadaşlar ''No woman no cry'' ne demek?

Arkadaşlar ''No woman no cry'' ne demek ? (Neresi kısa bunun yaa :( )

• Hayır kadınım , ağlama..
    A seç
  • Kadın yoksa ağlamak yok.
    B seç
  • Kadınım olmadan ağlayamam...
    C seç
  • Kadınsız ağlanmıyor.
    D seç
  • Kim bu gözlerindeki yabancı?
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• Ağla çiko ağla diyor orda çiko yu yazmayı unutmuş şair :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 26

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• cevap a şıkkı. bunu okumuştum bir yerde bir ara. bizim milletimiz kadın yoksa ağlamak yok diye algılıyor o ayrı :D

1|0
    0|1
  • B dedim ama E iyiymiş :D

1|0
    0|0
  • Ağlama kadınım ağlama...

1|0
    0|0
  • kadın yok ağlamak yok demek

1|0
    0|0
  • Modası geçmiş ve çalıntı soru.

Hiç hoş değil.

link

1|0
    1|1
    • Bunu byerlerden bulup getrip göstermeni bekliyodum bende. Benim diye bir cümle kurmadım. Hoş bulmadıysan cevaplamazsın çözümü basit.

• Çok uğraştın mı cümlelerini toparlamak için baya emek harcamışsın :D Beyin hücrelerini kullan cümlem baya ağır geldi galiba bastırmak için tüm beyinle ilgili cümleleri yazmışsın kıyamam :D Sende ne nereye yakın çok belli.. Okuma yazma bilip bilmediğim ortada da ama bence algılarını raat bırak senin gibi çirkin sözler kullanmadım

• Hayatımı bu tartışmaya bağlamadım ben senin gibi, arada kahve içip, müzik dinleyip, markete gidebilen biriyim.Ot gibi bilgisayara bağlı yaşıyorsan anlaman zor.

Bak güzelim, belli sıkıntın var saçma sapan soru sorup burada konuyu uzattıkça uzatıp rahatlamaya çalışıyorsun ama elimden bir şey gelmez.Yapamayacağım şeyleri söylemem.Yani erkek değilim ki seni dul yapayım, lezbiyen de değilim üstelik...Aradığın bende değil ne yazık ki...Git mast. yap rahatlarsın belki...

• yorumlara koptum dsaldjalkagg

1|1
    0|0
  • Kadın yoksa dırdır da yok demek..

Kısaca ot gibi yaşanan hayat...

0|0
    0|0
  • Hic biri..

Hicbir kadin aglamasin diyor..

1|0
    0|0
Yükleniyor...