Ülkemizde öncelikle hangi sorun çözülmeli?

Arkadaşlar sizce ülkemizde öncelikle hangi sorun çözülmeli? Sizin çözüm öneriniz nedir?

0|0
12|27

En İyi Kız Görüşü

• Geçim sıkıntısı çözülmeli önce.

Maddi sorunlar dağ gibi psikolojik problemler çıkarıyor, yuvalar yıkılıyor. İnsanlar birbirini öldürüyor.

Psikolojik problemler ve gelecek kaygısı hayatı çekilmez yapıyor.

Bunu çözerken eğitim sistemi de toptan değişecektir zaten. İnsanlar da..

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bir sürü sorun var ilk diye bir şey mi olur tecavüz,hırsızlık,hayvanlara işkenceler,hayvan tecavüzleri,cinayetler,fuhur,çocuk p*rnoculuğu,pkk,evsiz insanlar,evsiz hayvanlar, sorun deyince bir ton şey sıralanıyor ama cevap isteyince kimse cevcap bulamıyor çünkü bu devlet sorun nerde ordan uzakta şahsi görüşüm.

0|1
    0|0
  • eğitim sisteminde çok büyük yanlışlıklar var ama bir şekilde devam ediyor sonra herkes üniversite mezunu işsiz oluyor,bence işsizlik çözülmeli

2|2
    0|0
  • önce şu herkesin eline ayda geçen parayı 740tlden yukarılara çeksinler de

0|1
    0|0
  • eğitim sistemi :((

2|2
    0|0

• ADALET

1|3
    0|0
  • fiziksel olarak tamamlamış görünseler de zihinsel olarak engenlikten kurtulamayan hırtların eline tel pc vs. verilip ortalığa salınmamalı.

sonra biz uğraşıyoruz beyin fukaralarıyla.

0|1
    0|0
  • Halkın cahilliği bir çözülebilse keşke.

Ondan sonra liberal demokrat sistem kaldırılmalı.

1|2
    1|1
  • eğitim bence

1|2
    0|0
  • ayrmcilik krdesm

0|2
    0|0
  • en büyük problem adaletsizlik

0|2
    0|0
  • Recep tayyip erdoğan başlı başına bir sorun. O sorun ordatan kalktığında hepimiz rahatlarız zaten...

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Siyasi düzen ;

Yolsuzluklar - Ayakkabı kutularında milyar dollarlarla ifade edilen rüşvet ve yolsuzluk operasyonları yapılmamalı.

Siyasetçilere kendi ceplerine değil halka hizmet etmeliler.

2|0
    0|1
  • Eğitim sağlanmalı..

0|0
    0|0
  • İnsanlar eşit olmalı,adam kayırma olmamalı, adalet olmalı, kapitalizm denen lanet şeye dur denmeli. Fakire fakir denmemeli.

1|1
    0|0
  • Gerektiğince mal üretmeliyiz dış ülkelere ticarete girip kendi mallarımızı satarken rahat olmalıyız neredeyse herşeyi dışardan alıyoruz yemekler çikolatalar eşyalar vs tabii bunların içinde istisnalar olabilir ama dediğim gibi üretmemiz gerek yoksa çok zor.

0|0
    0|0
  • eğitim hala çok saçma ve düzensiz .düzen yok

2|0
    0|0
  • Sineği öldürmek yerine dereyi kurutmakdan başlamalı.Oda malum güncel haberleri izleyenler görüyor olayları

0|0
    0|0
  • terörü halledersin 3. köğrüyü değil 100. köprüyü yaparsın

0|0
    0|0
  • 100 yıldır Turkıye gelısmekte olan bı ulke ne hıkmetse bı turlu gelısemıyo bı hıkaye var unıversıtede profosore sormuslar ben ogrencıykende gelısmekte olan bı ulkeydı demiş ben profosor oldum ulke hala gelısemedi...

0|0
    0|0
  • asgari ücret sorunu cözülmeli 800 bılmem kac lıra nedır ya ev kırasına anca yeter elektrık su dogalgaz yol parası sıgara yıyecek ıcecek kıyafet tatıl parasını nerden bulacak bu ınsanlar yolsuzluk yapıp ayakkabı kutusuna mı doldursunlar

0|0
    0|0
  • Adaletin bagimliligi problemini çözersen, tum sorunlar kendiliğinden düzelir. Once adalete kimse müdahale edememeli. Tamamen hakka hukuka saygili, herhangi partiye destek vermeyen adil olan kişiler gorevendirilmelidir. Adaleti ozgur birakmazsan, bu devran daha da kötüye gider.

0|0
    0|0
  • pkk.lı ve pkk sempatizianı bütün kürtler sınır dışı edilmeli ... sonra düzelir her şey ... zaten bütün yasadışı onların elinde ... gittiler mi rahatlarız ...

1|1
    1|1
  • bence bu ülkede doğru düzgün hiç bişey yok eğitim adalet insan hakları demokrasi hepsi berbat ulan bir tane düzgün bişey yok bu ülke olmamış bence

0|0
    0|0
  • halkın cahilliği çözülürse herşey çözülür bu ülkede :) şu ABD Ankara büyük elçiliğin dediğine katılıyorum ülkenin düşüşünü izliyoruz şuanda 2023 duyurusu yapıldığında çok heyecanlıydım şimdi 2023 hiç bir anlam ifade etmiyor..

0|0
    0|0
  • Eğitim olursa zaten her şey çözülür.

1|0
    0|0
  • önce akp sonra cemaat gerisi zaten hallolur

0|0
    0|0
  • cehalet olmalı.

0|0
    0|0
  • Eğitimsizlik çözülmelidir. Zira bütün sorunların temelinde bu yatmaktadır.

1|0
    0|0
  • trafik kesinlikle bigün katil olcam diye korkuyorum

0|0
    0|0
  • Adaletsizlik.

2|0
    0|0
  • gezici zihniyet giderse herşey düzelir

0|1
    1|0
  • Sorunun ne olduğu bilinmiyor. Bunu bir çözsünler.

0|0
    0|0
  • Hükümet sktr olup gitmeli herşey çözülür

1|0
    0|0
  • Öncelikle insanlar nasıl bir araya geleceğini tek yumruk olmayı öğrenmeli gerisi fasa fiso ;)

1|0
    0|0
  • Mesai saatleri 9da başlamalı...

Sabahın köründe kalkılirmı ya :-(

0|0
    0|0
  • ADALETLİ KALKINMA:)

0|0
    0|0
  • Kürt sorunu.

0|0
    0|0