Fotoğrafları sildimm :(

arkadaşlar bugün telefonun galerisine girdiğimde yanlışlıkla camera daki bütün fotoları sildim geri getirebileceğim bir yöntem var mı?

0|1
8|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Marketten indir uygulama.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Telefonun markası işletim sistemi nedir ? ( IOS , Android , Symbian ? )

Hemen kaygılanma geri getiren yazılımlar mevcut.

0|0
    0|0
    • Ios

• hacı abi sen yetkili bir abiye benziyosun bende bişey sorucam sana bende telefondaki müzikleri telefonu fabrika ayarlarına geri döndürmek suretiyle sildim nokia n9 kullaniyorum sanırım symbian oluyo içindeki sadece 1 tane müzik lazım kafayı yiyorum nettede bulamadım bir yardım et gözünü sevem var mıbi program bana mesaj yoluyla ulaşirsans evinirim

• nokia n9 o dandik symbian işletim sistemini değilde linux çekirdeğini kullanır, açık kaynak kodludur, debian tabanlı meego'dur. telefonu kullanmayı biliyorsan terminali açıp ordan dd veya testdiski yükleyip geri getirirsin ya da bilgisayardan kurtarma yazılımlarıyla hafıza kartından .

• en iyilerden bir tanesi

kendim yükledim yalniz... kurtarma yapacagin sürücü ile dosyalari kaydedecegin sürücüyü farkli Sec.. w.dosya.co / m72ktli1zf1h/Silinen_Resimleri_Geri_Alma.rar.html

0|0
    0|3
  • www.saglamoyun.com/2013/08/recover-my-files-full-indir.html?m=1

adam anlatmış burada bir bakın

0|0
    0|0
  • 3 Kulhü, 1 Elham oku ^^

0|0
    1|0
  • google playa yaz sistem geri yükleme falan fişman cıkar :)

0|0
    0|0
  • hafıza kartını pc ye takıp, recovery programlarıyla bazılarını geri getirebilirsin.

0|0
    0|0
  • yedek filan yok mu :/

malesef geri getiremezsin :/ ben bilmiorm yada

0|0
    0|0
    • ya malesef yedek falan yok sanırım geri gelmicek 1 bardak su içsem iyi olur bunun üstüne :(

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynısı önceden banada olmuştu :D

0|1
    0|0
    • o zmn sanada geçmiş olsun :)

• 3 yıl olmuştur herhalde üstüne bir bardak su içmekten başka birşey gelmemişti elimden sanada geçmiş olsun :)

• teşekkürkrler :(

• sanki kendi fotolarim gitmis gibi icim ciz dedi

0|0
    0|0
  • vıyyy :/

kötü oldum .

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ama yıllar önce kameramda ki yeni çektiğim fotolarımı arkadaşıma gösterirken yanlış bir tuşa basmam ile o an tüm resimlerin delete olması ve benim şok olmam bir oldu :)

0|0
    0|0
    • bendede aynısı oldu arkadaşa bir göstercekdim =) yanlışlıkla gittii

• Hangi marka telefonun?

0|0
    0|0
    • samsung galaxy grand duos

• Hmm samsung da pek bir bilgim yok benim iphone var benimde öyle bütün telefonumda olan herşey silinmişti yanlışlıkla... Laptopa bağladım oldu hafızasından tamamen silmemiş

• Yok malesef :((

0|0
    0|0
  • Oncesen hafizani yedeklediysen geri yukle.

0|0
    0|0
  • Benim de 2 gün önce oldu recuva yi denicem

0|0
    0|0
Yükleniyor...