Ygsyi kazanamazsam üniye gidemezmiyim?

Ygsde barajı geçemedim diyelim bir okulla anlaşıp kayıt olamazmıyım yani üniye ygsyi kazanamazsam gitmenin yolları yok mu:S

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ygs kolay ben bile üni. okuyorum düşün!

1|0
    0|0
    • sende ne var ki :D

• hahah :D :D :D peki kaç net yapmştın

• Aslında bn hatırlamıyorm ama barajı geçip yüksekokula gittim ordan dgs girdim şimdi 9 eylüldeyım mılyonlarca kişi okuyo sen nıye yapamıcan

Erkekler Ne Diyor 10

• gecemıosan gıtme zaten

1|0
    0|0
  • Yav korkma bu kadar sallasan barajı gecersin sıkıntı etme.

1|0
    0|0
  • açık öğretim var paran varsa özeller var. Ama barajı grçememek zor.

0|0
    0|0
  • ygs yi kazamanassan lys ye giremezsin ama eğer baban çok zenginse yıllık 20-30 bin liraya özel bir okulda okursun

0|0
    0|0
  • ygs de barajı aşamıyorsan okuma boş ver

0|0
    0|0
  • ygs'de barajı geçemezsen uçarak mı gideceksin üniv.e?

0|0
    0|0
  • Gidersin ama Parayla

0|0
    0|0
  • 2 yıllığa gidersin kanka

0|0
    0|0
  • nayırrr :D

0|0
    0|0
  • hayat unisine gidersın kazanamazsan uzulme orası beleş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Munkun degil okullar almaz yurd disinda anlasip parayla okusan bile turkiye denklik beklgesi vermez diplomani turkiyede kullanamazsin.

Mecbursum baraji gecip yerlesmeye

0|0
    0|0
  • Olamazsın,barajı geçmen gerekiyor.Geçersin çok zor değil .Önemli olan istediğin bölümü kazanabilmen.

0|0
    0|0
  • özele gidersin bol para dökersin iki senelik oku barajı geçemediysen de okuldan puan geliyor o puanla bir yerlerde okursun benim arkadaşım barajı geçemedi okuldan da 30 puan geldi antalya muhasebe kazandı 2 senelik düşünüyorsan aklında bulunsun

0|0
    0|0
    • 2 senelk istiyorum zaten peki nasıl olucak. ygsyi kazanamadım diyelim okula gidip ne diycem ya kabul etmezse. ve okuldan gelen puanımıın kaç olması lazm

• okula birşey demiyon canım puanın kaç gelir orası önemli değil her yerde var düşük puana okul elbet birine girersin ben ve arkadaşıma aynı puan geldi 30 demişim yanlışlıkla ikimize de tam 36 puan geldi ve ikimizde lise hayatı boyunca hiç teşekkür meşekkür almadık düz geçtik senin başarı durumun nasıl bilmem okul neyi kabul etmicek anlamadım puanı mı güzelim ygs de eklenmiyor lysden sonra okul başarı puanları ekleniyor lys sonuçları ile birlikte sen lysye girmesen bile eklencek

Yükleniyor...