Hic sirf kiz oldugunuz icin aileniz tarafindan daha az sevildiginizi hissetiniz mi veya dusundunuz mu?

Evet bizim kulturumuzde kizlar genelde hor goruluyor. Peki bu sizin ailede nasil?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim kültürümüzde yok öyle bir şey aslında ama gerek dinimizde kadın ikinci sınıf diye bir yalan etkisinde kalan yobazların gerekse eski zamanlarda kız evlenip gidecek diye görülmesi nedeniyle, son olarak zürriyet saçmalığı sebebiyle bahsettiğiniz gibi davranan aileler var ne yazık ki.

Çocukları arasında kız - erkek ayırımı yapan ailelere yazıklar olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bizim ailede kız çocuk yok da, kızları aşağı görmenin nasıl bir mantığı var anlaşılır gibi dğil:

0|0
    0|0
  • Bende öyle bir dert yok :)

0|0
    0|0
  • bizdede benden çok kız kardeşimle ilgileniyorlardı evden uzaklara gittim şimdi 4 gözle bekliyorlar :)

0|0
    0|0
  • Kızlar daha çok sevilir ama pek söylenmez... O yuzden dile gelmeyen bir şeyein olmadığını sanır bu kızlar

0|0
    0|0
  • Ben kızımı daha çok severim..kızlar evilmezmi :)

0|0
    0|0
  • bence anneler erkek babalarsa kız çocuklarını daha çok severler. ama baba işten güçten kızına yeterli sevgiyi göstermeye fırsat, zaman bulamaz anne de sabahtan akşama kadar evde olduğundan herkes kızların daha az sevildiği düşüncesine kapılır.

0|0
    0|0
  • ben hissettim :)

0|0
    0|0
  • Kızını dövmeyen dizini döver

0|0
    0|0
    • oglunu dovmeyende sonunda intihar eder

Kızlar Ne Diyor 10

• 3 kız kardeşiz öyle sorunlarım olmadı hiç bir zaman.

0|0
    0|0
  • annem iyiki kız oldun der hep

0|1
    0|0
  • arkadaşımın erkek kardeşi özel okula gidiyo elinde son model telefonlar arabayı alıp geziyo daha lise 1. arkadaşım devlet okulunda ne telefon alıyolar ne bişey kız lise son. yazık valla üzülüyorum. bizdede kız çocuklarının yeri başkadır :)

0|0
    0|0
    • neden boyle yapiyorlar kiz ailesine bisey soyleyemiyor mu?

• tabiki o erkek onun sevgilisi olur o özel okula gider. aah ah yazık valla

• rezillik ya onun sevgiliside bir anneyle babanin kizi ne cahillik

• Ben hiç aile ortamı bile görmedim. Şükret haline kuzum.

0|0
    0|0
  • sevgi olarak eşit seviyorlardır belki ama abime fazla imtiyazlı davranırlar...

0|0
    0|0
  • hayır.tam tersi.belkide bu yüzdn çok sevilirm..tek kızm dA..

0|0
    0|0
  • Tam tersi.

0|0
    0|0
  • hayır hiç hissetmedim aksine çok önemsediler bizi

0|0
    0|0
  • bizim ailede ziken seviliyor. beni severler.

0|0
    0|1
  • Aksine sülalede kız kıtlığı var üstüme titrer herkes

0|0
    0|0
Yükleniyor...