Tarihte liderleri eleştirirken neyi baza alıyorsunuz ?

Şu ana kadar siyasete hiç kafa yormadım fakat artık düşünmem gerektiğine inanıyorum.

şimdiki liderler ve bundan öncekiler için eleştiride bulunurken neyi baza alıyorsunuz ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• yaptıklarını ve yapmadıklarını bir kefeye koyuyorum...

4/4'lük lider olamaz Efendimiz (s.a.v) den başka Bu benim inancım...

bunun haricinde kişisel hataları kendini bağlar ben halka verip aldığına bakarım...

ayrıca bir hususu gerçekleştiremediğinde sanki ben onun yaptıklarını

yapabildim mi de yapamadıklarını eleştiriyorum demeden de geçmiyorum o ayrı :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dönemin durumunu baz alıyorum..mesela recep dayyıp eroğlan her fırsatta atatürkü ismet paşayı ağzına doluyor ..chp döneminde ekmek karne ile dağıtıldı diyor.. tarih bilen iktisat bilen bu söze şaşırıyor kötünün kılları hülooo diye alkışlıyor.. 1940 yıllarda dünyada milyonlrca insan öldü.. ekonomi durdu açlık ve kıtlık baş gösterdi.. ama ismet paşa zenginede bir ekmek dagıttı fakirede.. savş yılları bu şekilde atlatıldı.. ama kimse bu ülkede ölmedi .. ama bakıyoruzki bu adamlara küfür edenler kutu kutu para götürüyor.. daha halen bazıları eroğlanın ayakkabısının kutusuyukk diyorlar..

0|0
    0|0

• Adalet...

1|0
    0|0
  • yaptiklarini ornegin adolf hitler "oldurmedigim her yahudi icin bana lanet edeceksiniz" sozune cok katiliyorum yahudiler hakkindaki gercekleri bilmiyorsunuz onlar askeri vs. operasyonlarda cinleri kullanirlar onlarin sihire, buyuye gucleri yatkindir ama bu demek degildir ki allah'tan buyukler ha sa!

0|0
    0|0
  • eleştirmek kolaydır ben anlamaya çalışırım... onun gözünden bakmak gerekir.

0|0
    0|0
  • 1)memleket hayrına ne yapmış?

2) islamiyet adına ne yapmış?

1|0
    0|0
  • 2000 yılından önceki türkiyeyle 2000 yılından sonraki türkiyeyi kıyasla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üç şeye dikkat ediyorum. Dönemin durumu, aldıkları kararlar ve sonuçları.

1|0
    0|0
  • Dünden bugüne ne gibi değişiklikler katılar diyorum , demokrat geçinenler geçmişin diktatörleri tarafından besleniyor bunun kanaatindeyim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...