Nicola TESLA sözlerinden hangisini daha çok beğeniyorsunuz?

A şıkkı bana daha sempatik gelıyor

tek endısem ıse E şıkkının cogunlukta olması ıhtımalı ('.')

• İnsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir çünkü insan imkansızın da ötesine ulaşabilir.
    35% (8)20% (5)27% (13)Oy Ver
  • Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir.
    9% (2)4% (1)6% (3)Oy Ver
  • Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir.
    30% (7)40% (10)35% (17)Oy Ver
  • Dünya buna hazır değildi, zamanının çok ötesindeydi ama aynı kanunlar sonunda galip gelecek ve bunu muhteşem bir başarı yapacaktı.
    9% (2)16% (4)12% (6)Oy Ver
  • Nicola TESLA kim abi ('.')
    17% (4)20% (5)20% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• Prestijden sonra sempatim artmıstır.C sıkkının dogru olmasını istiyorum cünkü Edison hala onun yerini haksız bir sekilde isgal ediyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 19

• nicola tesla yı tanımazlıktan gelip e şıkkı diyorum kalsın öyle mal gibi tesla olmuş ama adam olamamış diyerekte iyice gömdüm koca adamı ya la:D

0|0
    0|1
  • c şıkkı diyorum ve idölüm nicola tesla bir çok eserini kötü emellerine alet edenlere inat ayrıca edison bir hiç benim gözümde nicola teslanın yeri çok ayrı

0|1
    0|0
  • 'Karıdan kızdan geçtim.

Alternatif akımı seçtim. ' Nicola Tesla

2|1
    0|0
  • teslayı tanımayan var abi ya bir mühendis olarak kendisinin yolundayız tela başqannnnn :D

0|1
    0|0
  • Nikola Teslanın her sözü kabulümdür =) aralrında C yi seçerdim ;)

0|1
    0|0
  • Nicola Tesla gibi birçok icadı ve bu icatlarıyla hayatımızın her alanında kullanmamıza rağmen Onun gibi biri nasıl olurda hakketiği değeri alamıyor anlamıyorum ...

Hepsi güzel sözler bana yakın olan C dir.

E şıkkı da N. Tesla nın anılması bilinmesi açısından gerekliydi.

0|0
    0|0
  • İnsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir çünkü insan imkansızın da ötesine ulaşabilir.

0|1
    0|0
  • Geçen gün rüyamda Tesla'yı görmüştüm. Hayret.

Soruya geldiğimizde, ben kendim C şıkkını işaretledim. Doğru bir söz gerçekten.

Ancak, Tesla her ne kadar çok önemli bir bilim adamı olsa da, HAARP projesinin temellerini attığı gerekçesini göstererek onu sevmem.

0|0
    0|0
    • bılım ınsanlık adına yapılır, onu kotu emellerde kullananlar buneden kendısı sorumludur

atom bombası kullanıldı dıe eınsteın ı suclamak gıbı bırsey nu dedıgın ('.')

• snnkısı varsayım olmuyor mu yanı?

• Öyle olmasaydı böyle olurdu falan filan demiyorum gördüğün gibi.

• Bende C diyorum GELECEK benimdir :)

0|1
    0|0
  • Ne yazık ki Edison denen gavat, Tesla gibi gelmiş geçmiş en muhteşem elektrik uzmanından ( lakabımla "elektroman") daha ünlü. Sözlere gelecek olursak hepsi birbirinden güzel.

0|0
    0|0
  • Her sözü anlamlı dünyanın en çılgın ve en zekı ınsanı o

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • adam bildiğin asexuel yaşamışya la hayatuı boyunca.. hiç bulaşmamış o işlere üretmiş aq..

• Dinlerin kitaplarını okuyup anlayana DİNSİZ

Okuyup anlamayana DİNDAR denir.

Nikola Tesla

Bu da var.

0|0
    0|0
  • Gizemli konuşmaya çalışıyor her önüne gelende. :D

Alt tarafı elektrikli zamazingolar yapıyor, sanki hayatın anlamını bulmuş gibi sözler yazıyor. :D

0|0
    0|0
  • F şıkkı "Adam ol çiğerimi ye" demiş bunu tesla.Şahitler var.

0|0
    0|0
  • bu adamla ilgili bişeyler okuyacam ama bir türlü fırsat olmadı

akım mı ne bulduydu

b diyorum

cayırt

0|0
    0|0
    • alternatıf akımı bulmustu evet...edısona bılımsel acıdan attıgı en tatlı kazıklardan bırıydı bu ^.^

• C diyorum kendine güvenen ve inanan insanları hep sevmişimdir

0|0
    0|0
  • d :)

Edisonun herşeyini borçlu olduğu adam..

0|0
    0|0
  • laaan edison bittin olum azına sçcam senin

0|0
    0|0
Yükleniyor...