Cok yalnizim coooook

disari cikacak arkadasim yok.hep vedeyim ama hep.kimle arkadaslik ettiysem ya kazik yedim ya nedensiz yere uzaklasti o arkadas benden.bi tek arkadasim var o da sehir disina tasindi.resmen yalniz kaldim.ailen yaninda falan demeyin,ailemin umrunda bile degilim.ne yapmam gerekiyo ? gercekten boyle heykel gibi yasamak istemiyorum.sabahtan aksama bilgisayar basindayim.asosyalin tekiyim.yalniz ciksam disariya rezil olurum heralde.nerde nasil davaranacagimi bilmem.ne yapayim ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bende yalnızım hiç kimsem yok, ailem bile uzakta :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bende aynı durumdayım evde tıkıldım kaldım insan belli bir süreden sonra alışıyo aşağı yukarı 1 senedir evdeyim bir gün bir çıktım insanlar korktum herkez üstüme geliyomuş gibiydiler benim durum daha fena senin ev hapsi fazla ilerlemeden sosyal olmaya çalış

0|0
    0|0
  • buralardan birini bulabilirsin rahat dişarı cıkıcak yaşını ve yerını söylersen :=)

0|0
    0|0
  • ben hep yanindaydim senin:)

0|0
    0|0
  • Okulun felan yok mu? :/

0|0
    0|0
  • Sorunu birazda kendinde ara başkalarında aramaktansa :)

0|0
    0|0
  • yalnız çık alışırsın zamanla hem dışarı çıkmazsan arkadaş bulamazsın.

0|0
    0|0
    • disarida nerden bulunur ki arkadas.ciksam gider salak salak otururum heralde sahilde.yani baska ne yapilir ki disarida

• bi kursa yazıl dans kursu olabilir yabanc dil kursu olabilir ya da resim müzikli ilgili birşey olablir orada sosyalleşrsin. bide senin okulun yok mu?

• yanlızlıgını giderelim özelime gel

0|0
    0|0
  • dısarıya cıkıp hayal kur bol bol

0|0
    0|0
  • Ben hep yalniz gezerim yalnız gezmek de güzel insanlari çevreyi izliyorsun düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • yalnız çıksan neden rezil olcan ki :)

0|0
    0|0
  • Tavsiye verecek arkadaşlar aranıyor bize

0|1
    0|0
  • yaş kaç nerelisin ?

0|0
    0|0
    • 19.baku

• eklesene beni sen ya bu sitede bir de azeri arkadaşm olsun :)

• olur :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden rezil olasın yahu. Ben özellikle alışveriş yapacağım zaman yalnız çıkarım aldığımdan caydırmasın kimse beni diye. Bende önceden yalnız çıkmam falan diyordum. Bakıyorsun arkadaşlarını işi oluyor, meşgul oluyorlar, her zaman gün saat uyuşmuyor, boş ver be ya yalnız çık.

0|0
    0|0
    • keske bende senin gibi yapabilsem.gercekten yalnizken nasil davranicagimi bilmiyorum.fazla asosyalim

• Kendini korkutma boşu boşuna. Giyinip süsleneceksin, çıkacaksın dışarı, artık alışveriş merkezi mi istersin çarşı pazar mı istersin git birine al beğendiğin birkaç bir şeyi sonra da yemek falan yersin azıcık etrafta birilerini kesersin eve gidersin.

• Koca bir kalabaligin içinde yapayalniz hissetmekten iyidir

0|0
    0|0
  • yanında sniin ayagını kaydıracak bırı olmadgına şükür edıcegıne diyonki neden yoluma köstek olcak kimse yok kafan rahat işte daha ne istyonki

0|0
    0|0
Yükleniyor...