Kapat

Bu videoyu izleyince duygulandınız mı ?

Bu videoyu izleyince duygulandınız mı ?

sizce bunların kaç tanesi bizim ülkemizde yapılıyordur :(

link

0|0
107

En İyi Kız Görüşü

• Aslında gayet basit şeyler, sadece 'insanlık' gerekli bunun için. O da bizim ülkemizde biraz zor, çünkü millet sürekli bir yerlere yetişme telaşında. Gideceği yere 3 dakika sonra gitse ne olur acaba, 3 dakika daha trafikte kalsa ne olur? Türkiye'de trafikteyken arabadan inip de bir hayvanı yolun üstünden alırsanız ya da bir yaşlıyı karşıdan karşıya geçirirseniz 'Senin ne işine giriyor?!' diye bağırıp herkes kornaya basmaya başlar. Çünkü en başında dediğim gerekli şey yok çoğunda, 'insanlık'.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• O mavili avrat nasıl sahip çıkamıyor bebek arabasına ? Yuh artık, yok artık.

0|1
    0|1
  • Ben bu videoyu daha önce izlemiştim sadece duygulanmakla kalmayıp ağlamıştım da :(

0|1
    0|0
  • insanlığın, duyarlılığın ve vicdanın devreye girdiği zamanlar. ama bunların bilincinde olupta devreye sokabilse keşke herkes.. malesef bu konuda çok az kesim bilinçli..

0|1
    0|0
  • süper bişey ya insanın kendinden başka birini düşünmesi.. Rabbim bu duyarlılığı hepimize nasip etsin inşallah...

0|1
    0|0
  • duygulanmaktan ziyade böyle duyarlı insanları görünce mutlu oldum

0|1
    0|0
  • evet izlemiştim bunu adamım.

Bizde de yapan vardır ya.

ne kadar "evden aldıranlar" olsa da eve bırakanlar da mevcut tabi (:

0|0
    0|0
  • evet duygulandim. keske herkes böyle olabilse..

0|1
    0|0
  • Gözlerim doldu ^^

Çok başarılı.

0|1
    0|0
  • Duygulanmadım

0|2
    3|3

Erkekler Ne Diyor 7

• evet duygulandim

0|1
    0|0
  • Türkiye de yol ortasında arabayı durdursan insanatlar kornaya basar, küfreder.. Bu arada Rus milleti sanıldığının aksine o kadar da soğuk değilmiş..

0|1
    0|0
  • rusya'da her arabada araç kamerası var. bu zorunluluk türkiye'de olsa, benzer görüntüleri eminim burada da görürüz. niye kendimizi bu kadar kötü görmek istiyoruz? iyi insan her yerde var.

0|0
    0|0
  • Duygulandırıcı olmuş da realistliği unutmayalım. Bunlar bizde de yapılıyor tabii ki. Biz de yaptık, yapanları da gördük.

Bizim "duble yol" kenarlarında ezilmiş kediler olabilir, çöplüğe atılmş kediler olabilir ama ağaçtaki kedi aşağı insin diye itfaiye çağıracak kadar hayvana değer veren insanlarımız da var sonuçta

0|0
    0|0
  • bende insanlık var insan gibi görünen şerefsizler düşünsün

0|1
    0|0
  • Çok nadir yapılıyordur. İnsanlar insanların üstlerine sürüp,su sıçratıp,sabırsızlık yapıp kornalara basıp vs. yaptıklarında kendilerini iyi hissediyorlar. Fakat bunları yapsalar kendilerini mükemmel hissedicekler.

0|0
    0|0
  • Biraz diyebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...