Tekilayı bilen gelsiiin

biz evde yılbasında 70lik olmeca alıcaz 2 kişi içicez 70 liğin içinde kaç shot vardır? 2 tane 70lik bira ve 6 shot votka içtiğimde sadece hareketlerim aşırı hızlanmıstı onun dısında kusma yere düşme vs olmadı :D olmecanın yarısı beni sarhoş eder mi artıı bir de gold falan yazıyo ne farkı var goldun diğerinden? bilenler yanıtlarsa coook makbule gecicek :)

Güncellemeler:
tekila almadık :D 35 lik rakı, öküzgözü şarap ve evde de 2 kutu bira vardı. 1Şşişe şarap,3 bardak rakı 1 kutu bira içtim. Veee ttatataan en son camdan dışarı kusuyordum :/ ve sürekli düşüyordum ama yine de ne yaptığımı hatırlıyorum :D anladım ki istediğin kadar iç bilinç yerinde hala şu hatırlamıyorum diyenler ne içiyorsa söylesin :D

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Cok hizli icersen 30 dak icinde gidersin ama yavas icersen cok da etkisi olmaz o yuzden hiz onemli.. onun icinden 20 25 shot cikar standart olarak. Gold turunun icimi daha kolaydir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şarap ile diğer alkolleri karıştırma. Ya çarpma yapar ya da ertesi güne feci bir karın ağrısı ile uyanabilirsin. Bu karışımda şarap olmasa hiçbir etki gözükmezdi.

0|0
    0|0
  • Gold'un tadı daha başka ve acımtırak hali daha az diğerine göre. Kişinin yapısından yapısına değişir sarhoş olma. Bunu bilemeyiz.

0|0
    1|0
  • Bir şot bardağına 50 ml desek ve bir şişe tekilanın 700 ml olduğunu biliyorsak: 700/50=14 tane çıkar. 2 kişi o tekilayı bitiremezsiniz, bitirseniz dahi sonuçlarını tahmin edemezsiniz.

0|0
    0|0
    • 14 mü çok azmıs ya :/

• Shot bardağına göre değişir. 40 ml'lik bardakla 17 tane çıkar. Adam başına 7 shottan bahsediyoruz, en fazla üçüncü shotta gidersiniz. Bitmez o tekila.

• insanı gıcık etmek için mi yorum yapıyorsunuz allah askına :D yazdım yukarda okusaydın keske 3 shot tekila 3 shot votka artı biraz dokunmadı da 3 shotla mı gidicem

• Yiyorsa onlarin üzerine bir tane bira iç :)Kliseye girip selaminaleyküm dersin:))))

0|0
    0|0
    • Pardon biralarida yazmissin yeni gördüm :) ama sen insan olamazsin :)

• bence içtiklerimi sen içsen saana da olurdu iki birayla sarhos olmadım :D

• O dediklerin anca bana gargara olurdu yahu :)) saka saka senin kadar olmasada çıtır bir kafam olurdu muhtemelen:)

• hesabım kapandı büllük ben eklesene beni :D

0|0
    0|0
  • Olmecanin yarisi seni sarhos etmez meletir tekilayi hafife alma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Balık burcu üyeleri içkiden iyi anlar. geldim :D

1|0
    0|1
    • hoşgeldiiin :D ne diyorsun sorularıma pekiii :D

• bizim dağıttığımızı gördün mü peki :D hani arkadaşların :D

• pek görmedim ama içmeyi sevdiğinizi biliyorum genelde sık içtiğinizden de ayarı biliyorsunuz :D

• Kız sen fanatik Akp'lisin. Ne işin var alkolle falan günaha gircen helak olacan :/

0|0
    0|0
    • dinle siyaseti karıştırmıyorum ben oy verdiğim akp gibi :D :D içkimi de içerim tayyibe de oy veririm :D

• Tekelci ile konuştum. Kırmızı tuborg'un şişe ile beraber maliyeti 40 kuruş. Ama %275 zamlı ve 5 TL'den satılıyor

• oha ya günah vallahi günah bu kaadar kazık olmaz :D

Yükleniyor...