Beni ne olarak görüyor??

Dershanemde bir çocuk var işte böyle her şeye atlayan,umarsız bir tip ama çocuğun gözleri zeytin gibi burnuda çok tatlı neyse sadede geleyim.Bu çocukla arada çatışıyoruz.Bugünkü ikinciydi yabancı şarkı çalıyordu kapat şu lanet olası müziğini dedi bana dedi diye hatırlıyorum işte sonra o da müzik açtı bende ona kapat şu lanet olası müziğini dedim.İmalı imalı baktı falan,bide bir şey anlatırken ben arkamı dönersem illa hocayla konuşurken bana da bakıyor ya da çocuk gibi yapıyor sesini arkamı dönüyorum bana bakıyor.Birde çok konuşkan bir tip aynı zamanda umursamaz ya ne olacak bilmiyorum.Beni ne olarak görüyor sizce?

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Seni herhangi birisi olarak görüyor, onun genel yapısı öyle, özel bir şey arama... Sıkıntıya girersin.

cut.

1|0
    0|0
    • Genel yapısı öyle derken?

• Umursamaz

Ortamın havasıyla hareketleri ve tepkileri değişen tip.

O yüzden diyorum, özel bir anlam arama diye.

• Haklısın.Sağol.

• seni tavlamaya çalışıyor :) ve aklınıda çelmiş :)

1|0
    0|0
  • seni etkilemeye çalışıyor ama bıraksın bu işlerii

5 yaşında çocuk gibiiii

1|0
    0|0
  • daha çocuk zaten belli :) ama insan çabuk büyür

1|0
    0|0
  • olacak olan şu. seviyosa eğer ilk adımı atar. öylesine takılıyosa böyle devam edersiniz.

1|0
    0|0
  • hangi drsanane bu

0|0
    0|0
  • vazgeç gönlüm sen bu aşktan - orhan gencebay :)

0|0
    0|0
  • çok saçma bir ilişkiniz var ya da bu kızların nasıl bir fantazisi var anlamıyorum mk :D:D

0|0
    0|0
    • Neden saçma ki?

• ya bende çoğu kişiye takılıyorum kızlarla atışması güzel oluyoo ama sevidiğim anlamına gelmiyo ki mk :S:S

• Sen ondan hoşlanıyor musun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...