Yardımcı olursanız çok sevinirim

arkadaşlar ben kitap almak istiyorum ama ne alcam bilmiyorum şu an alamutu okuyorum ama az kaldı bitmesine tarihi romanları çok severim ama başka türlerde olur tabi hangi kitapları önerirsiniz şimdiden teşekkürler

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• beyaz kale

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Stalinin Cocuklarini okuyabilirsin harika bir kitap. Kominist rejimi ve bir halkin nasil katledildigini ve huzunlu bir aski konu alir

0|0
    0|0
    • hmm evet olabilir adını duydum ama hiç öven birisi olmamıştı teşekkür ederim

• okursan pisman olmazsin emin ol bide romantik baska roman Kurk Mantolu Madonna veya Kuyucakli Yusufu oku derim Sbahatin Ali amcanin bize biraktigi nadide eserler

• Tarih kitabı seversen: Hans Kniffel - Darius, bol aksiyonlu, maceralı bir şey :)

Ben de en son Tesla için yazılmış "Zamanının ötesindeki deha Tesla"'yı (Margaret Cheney) okudum. Çok başarılı bir kitap değil ama okumaya değer.

0|0
    0|0
  • İnce Memed.

0|0
    0|0
  • Denizler Altında 20.000 Fersah

Çok heycanlı bir kitaptı doğrusu bayılmıştım okurken kitabın içine giriyor insan resmen tavsiye derim :)

0|0
    0|0
  • Alamut dicektim ben sonunu bilerek getirmek istemedim :D BABİLDE ÖLÜM İSTANBULDA AŞK oku önce sıkar sonra ikili ilişkiler gelir güzel oluo :D

0|0
    0|0
  • zar adam nasıl koridor yayınlarının bütün kitaplarını tavsiiye ederim bak polisiye macera okuyorsan tetikçi sır buz ve soğuk gibi güzel kitaplarda var :)

0|0
    0|0
    • hmm evet okurum polisiye stephen king'i okuyorum genelde ama söylediklerine de bakarım teşekkür ederim :)

• tamamdır tekrardan teşekkürler :)

• rica ederim :)

• AŞKIM KAPIŞMAK CARPE DİEM, KADINLAR SAĞDAN ERKEKLER SOLDAN, KÜÇÜK MUTLULUKLAR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...