Kaç çeşit yemek yapmayı ve sac ekmeğini yapabilen var mı

kaç çeşit yemek yapmayı biliyorsunuz ya da yemek yapmayı bılen var mı hamur açıp sac ekmeğini yapabilen var mı

NOT: bilmeyen evde kalsın :)

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Evde tek bayan olduğumdan mütevellit bütün yemek tariflerini yapmaya çalışıyorum.. Ama sac ekmeği ustalık gerektiriyor sanki.

0|1
    0|0
  • ben anca tatlı yaparım

evde kalıcam sanırım :)

0|1
    0|0
  • Hamuru yoğururum ama gerısını cok ıyı yapamam.

Yemeklerınde hemen hemen coğunu yaparım.

0|1
    0|0
  • Istersem yaparim, elimde tarifi oldukdan sonra. Fakat biraz fazla el bebek, gul bebek buyudum. Vakti gelince ogrenirim..

0|0
    0|0
    • vaktı ne zaman gelır bir an önce öğren ne öğrensen kardır sana

• Elbette oyledir. Annem babam sagolsun, hep derslerinize bakin dediler. Ama dedigim gibi elimde tarifi olsun yaparim sorun olmaz.

• önceden yapamam öğrenemem falan diyodum ama bir yemeği yapınca diğerleri de kolay öğreniliyo çoğu yemeği yapmayı biliyorum tatlı falan da öyle yeter ki canım istesin bilmesem bile tarif olduktan sonra kolay

0|0
    0|0
  • hepsini biliyorum ne de olsa uzmanlık alanım gıda restoran :)

yabancı mutfaklarda biliyorum.

0|0
    0|0
  • benim yapabildiğim yok

aşçı bir ruh eşi gerek

0|0
    0|0
    • evde kalırsın bu gidişle

• mal değiliz elde evde kalalım ha kendinden biliyorsan o ayrı

• esteğfurullah malsınız demedım hemende yanlış anladınız benı

:) ben evde kalmadım ki çok şükür ıstediğim yemeği yapabılıyorum :)

Erkekler Ne Diyor 2

• KARDEŞ EKMEK YAPMAKTA NE VARKİ.. CEVİZLİSİNDEN TUTDA PATATESLİSÜTLÜSÜNE TANDIR EKMEĞİNDEN TAVA EKMEĞİNE HEPSİNİ YAPARIZ ÇOK ŞÜKÜRR. HATTA EKMEĞİ YERİ GELİR TAŞDAN ÇIKARIRIZ..

0|1
    0|0
    • bıze fındıklısı patateslisi lazım değil kardeşim yav :) sac ekmeğini yapabılıyon mu yapamıon mu onu söle sen :))

• sac ekmegi dediğin nedir paşam bazlaması gözlemesi yufkası lavaşı ne olusa yaparız evellah..

• ben yiyici sınıfındanım yapan olursa yeriz

0|1
    0|0
    • yapan mapan yok kardaş mutfakta annene evliysen de eşine yardımcı olacaksın yok öyle ıkı kuruşa köfte

• alo paket lahmacun :)))

• ıyı inş aç kalmazsın da :))

Yükleniyor...