Bunları biliyor muydunuz (Devlet Bahçeli)?

link Ne düşünüyorsunuz? Takdir edilesi bence

Güncellemeler:
Kaynak, MHP'nin resmi facebook adresi. link

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tebrik ediyorum kendisini. Siyasi görüşü ne olursa olsun, bu davranışları takdir etmeyen her insana vatan haini gözüyle bakmak lazım.

Zira, maaşını Şehit ailelerine bağışlamasında ne gibi bir kötülük olabilir ki!?

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Gerçeklik kanıtı nerede ?

0|0
    0|1

• 5*

1|0
    0|0
  • Helal olsun hala kabul etmeyenler samimi değildirler net,akpliler zaten hiç konuşamazlar bu konuda.

1|0
    0|1
    • Hoşgeldin sefa geldin. Hülooğcular bastı burayı :) O paraları İslam için kaçırmışlar, İmam hatip açacaklarmış :) İslam için harcanacak paraları yatağın altında ve ayakkabı kutularında saklıyorlar ne ilginç :)

• Aşağıdaki hüloğcuda, AKP Turan ordusu kurdu diyor. Anti-milliyetçi bir parti Turan kurmuş :D

Bir anca önce kıyamet kopsa da, şu salaklardan kurtulsak :)

• yazdıklarıma cvap yazamaz boşver herkes neyin ne oldugunu bliyor akpyi savunan ya çok cahildir,yada çok aşırı çıkarı vardır başka açıklaması olamaz akpyi savunmanın

• o resmin içine tayyipin resmini koyup uzerine yazı yazılabilir yapıcaktım şimdi ama usendim

hayal alemindemi yasıyorsunuz ya siz? link

0|0
    1|1
  • bilmiyordum:)))nbr panpiş:)

1|0
    0|1
  • Hiç sevmem kendisini nette onu bir araştır bunlarada kanıt olmadan inanma.

0|0
    0|1
  • Takdir edelim o zaman

Kalp her zaman soldan atar ,)

0|1
    0|1
  • bunlara hiç bir belge olmadan inandın mı ? kıyamam..

0|1
    1|1
    • Evet senin AKP'nin paraları Turan için kaçırdığını düşünmen gibi dimi :)

• sataşmıyorum sataşan sensin şaşkın ? sadece bu bilgilerin hepsi sanal alem geyiği yalan yani araştırdım biliyorum sana yalan haberlere uyma diyorum sadece sende bordo klavyelilerden olma

• bak konuşursam çok ağır konuşurum. kıyamam diye t... geçen sensin.

• Doğru sözler.

0|0
    0|0
  • Mhp'yi severim ama oyumun boşa gitmemesi için Chp. Belki bir ihtimal Akp'den kurtuluruz diye

1|0
    0|1
    • Yapma Allah aşkına. Mhp'ye verince, gene Akp zarar ediyor çünkü barajı geçen bir parti :)

• Akp başta kaldığı sürece kaybetmez. Milletvekili kaybetmesi de önemli ama daha önemlisi koltuğu bırakması

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...