Müzik kulağı olan arkadaşlar bakabilir mi?

Arkadaşlar genelde kimleri dinliyorsunuz ? En çok hoşunuza giden müzik türleri , gruplar ve parçalar cevaplarsanız sevinirim ve ben kendime müzik konusunda çok güveniyorum güzel müzikler dinlemek isteyenler mesaj atabilirler :)

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• evet ben neredeyse çocukluğumdan beri müzikle ilgileniyorum stüdyo işlerini filan yürütüyordum, dinlediğim müzik tarzı ise pantera ve children of bodom tarzında, kime söylesem ya da dinletsem o ne öyle yaaaa diye cevaplar alıyorum :)

0|1
    0|0
    • ya güzelmiş ben de o ne yaa diyorum ama bazılarına ama bazıları hoş oluyor gerçekten bence dozunda :) ben hiçbir müzik aleti çalamıyorum ama dinlediğim müziklere çok önem veririm harika parçaları seçtiğime inanırım :)

• bizim için önemli olan şarkıya verilmiş emek :) normal insanlar şarkıları kendi zevkine göre dinler ama biz bir parçayı en ince ayrıntısıyla dinleriz ve verilmiş emeklere, bestelemelere bakarız. mesela hiç sen dinlediğin bir şarkının bas gitaristinin yaptığı bestelemeye kulak vererek, sonra baterinin ritimlemelerine kulak vererek, daha sonra da bu ikisinin ne kadar güzel birleşmiş olduğunu farkederek dinledin mi :) bunu yapmak zor, müzik kulağı ister. işte bundan zevk alarak dinleriz biz :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Absolut'e yakınım ^^

Bach severim.

0|1
    0|0
    • klasik müzik bende çok seviyorum choppin falan :D dinlerim ama bir önerim var sana detektivbyran dinle pişman olmazsın mutlu eder seni :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...