Okuduğunuz kitapta altını çizdiğiniz cümleler neler?

Bu soruyu daha önce sormuştum ama çok seviyorum alıntıları :D Altını çizdiğiniz cümleleri paylaşır mısınız?^^ Mümkünse kitabın adı ve yazarınıda yazın yeni kitap arıyorumda :D

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ve "İlerlemişler için Mantıksızlık" dersine hoş geldiniz.

Entelektüel olarak hazır olabilirsin, ama duygusal olarak daha şimdiden geberiksin. -Empati-

Sözü insanlar birbirlerine bir şeyler anlatmak için yaratmamışlar mıydı? Söz, yasamdan koparılabilir mi? Söz, bir şey anlattığı sürece sözdür. -Empati-

Bazen gözlüğümü çıkarır ve dünyaya sisler içerisinden bakar gibi olur, derin düşüncelere dalar, koca yumruğumu masaya vurup, "Kör! Kör! Kör! " diye söylenirdim. -Zar Adam-

Bazen sağa sola kızsaydım, kıyafetimi değiştirseydim, sinirli, sakin, hırslı, tembel, şehvetli ve değişik karakterli olsaydım şimdi nerede olurdum sence? O zaman neyi başarmış olurdum? Can sıkıntısı olmayan bir adam insan değildir. Delidir o. -Luke Rhinehart-

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Son okuduğum kitaptan altı çizili olan bir cümle şöyle;

"Bis- millâhirrahmanirrahim. Akeb’in Rabbinden Akeb’e.. Salih insanların kızlarına asla karışamazsın; onlara senin bir zararın dokunamaz!"

İmam Şibli - Cinlerin Esrarı

0|0
    0|1
  • kitabı rahat bırak! hayatını sürdürsün orijinal kalsın.. sadelik iyidir..

0|0
    0|0
  • Eşeği siken osuruğuna katlanır,Beyoğlu'nun En Güzel Abisi,sayfa 138,yazar.Ahmet Ümit

0|0
    0|1
  • valla sherlock holmes - ölüm yolunda baya güzel söz vardıda unuttm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• '' ne kadar gizlenirsen o kadar az görülürsün''

grange-siyah kan

0|0
    0|0
  • 'Tanıdığın biriyle gezmek yalnız olmaktan çok daha iyi'

Fareler ve İnsanlar - John Steinbeck.