Kore dizileri filmleri neleri izlediniz?

beğendinizmi? adları nedir kısa olarak konuları?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• kore dizisi izlenmezmi yaa hala dah izliyorum mesela şuan the heirs i izliyorum çok güzel :) bundan başka sana playfull kiss , boys over flowers , heartstring, to the beatiful you ve aklıma gelmeyen daha bir sürü kore dizisi önerebilirim :)

0|1
    0|0
    • romantik var mıizlediğin önceden veya şuan?

• bu saydıklarım genelde okulda geçen diziler ve hepsi de romantik ama başlamadıysan hala boys over flovers dene :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Hatırlanacak Bir Anı: Bir kadın ile bir adamın nasıl tanıştığını anlatıyor. Kadın daha sonra bir hastalığa yakalanıyor. Herşeyi unutuyor temel ihtiyaçlarını bile gidermeyi unutuyor. Adam ise eşini o kadar çok seviyor ki ona bakıyor, ihtiyaçlarını gideriyor karısınıbırakmıyor. İşte böyle devam ediyor. Çok güzel ama mutlaka izle :)

7 numaralı Hücredeki Mucize: Zihinsel engelli bir baba tek başına 5 yaşındaki kızına bakıyor. Birgün kızın babasına bir suç (taciz) atılıyor ve adam hapse giriyor. Kızı da yurda veriyorlar. Adam 7 numaralı bir hücreye atılıyor. Hücrede onla beraber 4-5 adam daha kalıyor. Hücredeki adamlar kızın babasının çok üzüldüğünü görüyorlar ve kızı bir şekil kaçırıp hücreye getiriyorlar. Kız ve babası kavuşuyorlar. Sürekli kızı bu şekil hücreye getirip geri götürüyorlar. Devam etmek istemiyorum mutlaka izle şiddetle tavsiye ediyorum. :)

0|0
    0|0
  • Chilling Romance filmini izlemistim. Degisikti ama cok güzeldi :D Korku türü gibiydi tam korktugun gerildigin anda bir kahkahaya boguluyordun tabi genel türü romantik,aşkşu anizliceksen zaman kaybetme izle derim :D

0|0
    0|0
  • film olarak "the classic" favori filmlerimdendir kore sempatizanı değilim ama. bir de "19 vs 29" adında bir dizi izlemiştim tatlı bir konusu vardı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • konusu hep aynı oluyor. pek tercih etmiyorum

0|0
    0|0
  • Beğenmedim

0|0
    0|0
  • evet izlemeyi çok severim. chilling romance , he was cool aklıma gelen bunlar

0|0
    0|0
  • ben beğenmiyorum. daha doğrusu anlayamıyorum hangisi hangisiydi diyorum karıştırıyorum :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Konularının hep aynı oldugunu duydum. Hiç izlemedim

0|0
    0|1
Yükleniyor...