Doğum gününüz olsa ve yalnız olsanız İstanbul'da ne yapardınız?

yarın doğum günüm ama kutlayacak kimsem yok zaten yanlız kutlamak en iyisi.arkadaşlarım il dışında onlar gelemez çünkü.şimdi doğum gününüz olsa ve yalnız olsanız istanbulda ne yapardınız:)100 tl bütçem var:)

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• mutlu yıllar da benim niye haberim yok bi çay alırım boğazı izlerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• anatomik kendimi sen de gördüm ben her zaman yanlız kutlarım git içecek yiyecek al süper bir de dvd film tak izle 3-4 saatin öyle geçer sonra aç müziği kendini bırak kısacası o gün senin günün her şey senin bu arada unuturum diye şimdiden doğum günün kutlamak istiyorum hayata her zaman tatlı bir gülümseme ile bakabilmen dileğiyle :)

0|0
    0|0
    • tesekkurler espanyol:)bende vapur sefası yapıp adalara gececegım bı de ıs gorusmesı sıkıstıracagım araya:)

• var var bugun sevgılımden ayrıldım ama yarın ıyı bı baslangıc olacak bu konu ıcınde:)

• yarın senin tekrar milatın olsun anlaştık mı :)

• Nice yılların olsun öncelikle..Güzel bir kebab ziyafeti yapardım öncelikle..Sonra Al kocaman bi pasta kola cips mısır alkol alıosan bir iki bira daha nolsun..:)

0|0
    0|0
  • mutlu yıllar..

biz varız işte..yalnız degilsin.. ;)

0|0
    0|0
  • mutlu yıllar dilerim :)) bir pastaneye gider bir dilim çikolatalı yaş pasta alır üzerine yeni girdiğim yaşımı temsilen bir mum dikerdim. Pastayı yerken hayatımın o ana kadarki hesabını kendi kendime sessizce yapardım, sonra geleceğimi düşünürdüm, hayallerimi falan özgürce düşünürdüm. sonra ağzımdaki pastanın tadını düşünürdüm bu yaşa gelebildiğim için Tanrıya teşekkür ederdim, mutlu olurdum :D

0|0
    0|0
    • :)okurken ıcım ısındı be:)hayatım guzelleşecek ınsallah ışi gorusmesıne gıdecegım yarın az once aradılar:)

• Üzülme:( kadaşların yoksa, yalnızlık var. İmdadına yetişecektir.

0|0
    0|0
  • valla ben erkeğim pasta alırdım bi tanede tekila tamam işte

0|0
    0|0
  • öncelikle iyiki dogdun.:) kendine sevdigin küçük bir hediye al..küçük bir pasta ye ve gelecek telefonlara yanıt ver...kendini şımart...:) ayrıca dogum gününü burda herkes kutlar ..asla yalnız degilsin bence..

0|0
    0|0
  • fikir veremeyeceğim çünkü şu an gerçekten üzdün beni benim hiç olmaz biri yanımda doğum günlerimde, hep tek başıma kalırım evden çıkmak bile istemem

0|0
    0|0
  • hala yalnızsan mesaj at .d en azından bı dahakıne sansın olur

0|0
    0|0
  • Ks İstanbul şubesinden istediğini seç :)

0|0
    0|0
  • Böyle günlere hiç önem vermiyorum o yüzden sorun yok.

0|0
    0|0
  • bıtanecık arkadasın olsa yeter yanında.. ve ne yaparsanız yapın mutlu olun..

0|0
    0|0
    • kımse yok arkadaslarımdan ıstanbulda

• yarın çalışıyorum:(( valla ne desem! öğrencımısın?

• istanbul da bir taksimi bilirim orada da ıslak köfteciyi bilirim..doğum gününe gelmez yani :(

0|0
    0|0
  • vah canıııııımm üzüldüm

0|0
    0|0
  • ben gelirim kutlarız :D

0|0
    0|0
  • gider 100 lira ile giyecek bişeyler alırdım kendime sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bi kişi bul yanına bi bara git eğlenin öyle.

0|0
    0|0
  • peki kek alır üstüne mum koyar üflerdim :)

0|0
    0|0
  • Nice senelere oncelikle :) yarin yalan dunya var onu izle bence en guzel hediye :) immm sonraa caddeye gidebilirsin orda cok rahat tek basina takilacagin mekanlar var guzel bir gece gecirirsin

0|0
    0|0
  • ailendemi yok?

0|0
    0|0
    • var ama ablam ıste annem gelmez:)

• Doğum günün kutlu olsun şimdiden. Git harca o parayı kimseden hayır yok. :) Kendine güzel bir hediye alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Biz ne gune duruyoruz.Hep beraber kutlariz... Paranda cebinde kalir hem. :)

1|0
    0|0
  • Biz kutlariz seni

1|0
    0|0
  • eglence mekanına git veee karaoke yaap :)

0|1
    0|0
  • yatardım.

0|0
    0|0
  • alısverıs:)))

0|0
    0|0
  • Kendine pasta al üstüne mum dik üfle ve ye.

0|0
    0|0
  • Şimdiden Doğum günün kutlu olsun.

Al yanına biri tüm gece o bar senin bu bar benim.

0|0
    0|0
  • mutlu yıllar

0|0
    0|0
Yükleniyor...