Televizyondaki sansürler hakkında neler düşünüyorsunuz

kemal sunalın eşek oğlu eşek lafı bile sansürleniyor bu şekilde ahlaklı bir toplum olurmuyuz sizce

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• lan kelimesi bile sansürlü :)

çoğu şeyi saçma buluyorum

1 yaş sınırı koyuluyor zaten

2 küfür ve argo evde sokakta her yerde var tvde olmasının bir özelliği yok çok abartılı değilse tabi

3 izlenilen program zararlı görülüyorsa o zihinsel gelişimi engellendiği söylenen kısma aileleri izletmesin

her şeyi de başkalarından beklemesinler

4 her halta ders olsun isteniyorsa tvler de görülen her şeyin gerçek olmadığı konusunda da okullarda seminerler vs. verilebilir diye düşünmekteyim

5 aileler de bilinçlendirilmeli

6 yayın akışına denk getirmek için ya da başka sebeplerden makaslayıp içine etmemeliler filmlerin mesela birde ona sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • ondan önce normalmiş gibi heryerde öpüşüp koklaşmaları sansürlesinler.

0|0
    0|0
  • Küçük yaştaki çocuklar için bu tarz sansürler olmalı^^

0|0
    0|0
  • Artık çağ atlamamız gerektiğini düşünüyorum.

Sonra neden yabancı dizi daha fazla izleniyor.

0|0
    0|0
  • Sacma seyler bnlar ben onun ne dedigini ne ictigini biliyorum ancak cocuklar anlamayabilirler ama zaten cocuklardada o yasta ahlaksizlik gezmez sacma ve bizi sinir etmek icin filmin icine eden bir durumdur ssnsur gereksiz sansurdur

0|0
    0|0
  • Kemal sunalıda sasürliyolar ya ne diyim başka.

0|0
    0|0
  • Saçma işler sansürle ahlak mı düzelir :D

0|0
    0|0
  • Meclisteki hakaretleri sansurlemeyip Kemal Sunal'in filmini sansurlemeleri de ilginc.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Iyi oluyor bence toplum içinde küfürden kurtuluruz...

0|0
    0|0
    • Her cevabıma atlamasan

• Arkadasim m sansurde sansur olsa hani yani adamla dalga gecer gb kapatiyorlar tam degil anlasiliyor nasil kurtulucaz insanin icindeki bisiy hem o

• Internete gir o filmi sansürsüzünü izle bu kadar basit...

• Bence evrensel ahlak yoktur değişir , ahlak kendinde bitiyo , dini sağlam olan insanın ahlağıda sağlam olur , bu işler televizyonla sansürle falan olacak şeyler değil ahlaklı olan her türlü olur çevre önemli

0|0
    0|0
  • Eski türk filmlerinde ufak argolar yerindeydi bence bib bib sıkıcı oluyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...