Erdem Kınay Türkiyede çok şeyi değiştirir bu adam...

Müzikte kaliteyi yakalıyoruz bu adamla, özellikle remixleri falan çok harika. Hele ki Merve Özbeyle yaptığı şarkılar ? Sevenler var mıbu adamı ?

link

link

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• bayılıyorumm özellikle merve özbeyle olan şarkıları çok güzelll merve özbeyin seside çok yakışıyo müzikleri ondan dolayı çok başarılı oluyoo

0|1
    0|0
    • Kadının 2 tane şarkısı var , türkiye'yi salladı . Bende çok bayılıyorum .

• ayneen ya bide yeterince ilgi görmüyo ya deli oluyorumm ya ya ya çok saçma bir şarkı

• Aynen bende çok saçma buluyorum öyle şarkıları .

Kızlar Ne Diyor 4

• ne hikmetse bir bu kızla yaptığı şarkılar iyi gerisi o kdr iyi değil

0|1
    1|0
    • Aynen katılıyorum . İkisi tam oturmuş da , ben bu paylaşımı yanlışlıkla , yanlış katogori de paylaştım :D

• olsun şarkının da modası var :)

• Ben saten ona dua ediyorum , Modaya'da cuk diye oturmuş , sağlıkta , cinsellikte paylaşmamışım . :D

• Remix sevmiyorum ama basarili

0|0
    0|0
  • David guetta nın Türk versyonu.

0|0
    0|0
  • Ama o sarki arabada ne gidiyoo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ulan o adam müzisyense iyi olarak görülüyorsa yaptığı müzik yazıklar olsun diyorum başkada bişey demiyorum.

0|0
    0|0
  • okuduğum ilde inna konseri var ve aynı gün erdem kınay ve merve özbey de çıkacak. bir afiş bastırmışlar, sanırsın inna erdem kınay'ın arkasında çalacak. böyle bir rezillik görmedim. inna afişi görse konseri iptal edip geri döner. afişin ortasında erdem kınay'ın ismi, tepede de inna'nın ismi yazıyor ve fotoğrafta erdem kınay daha büyük ve dikkat çekici şekilde en öne koyulmuş. bu arada soruna gelince; remix müzik asla dinlemem. anca club'a falan gittiğimde mecburiyetten dinlerim çünkü oralarda başka bir şey çalmaz. kötü müzik yapıyor demiyorum tabi ki ama remix müzikleri sevmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...