Kişilik kitaplarından tavsiye verebilir misiniz?

Kişilik sorunlarımızı daha rahat atlatmak için önerebiliceğiniz kitablar?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Kevin hogan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• enpati kitabı adam fawer çok güzel tavsiye ederim :)

0|1
    0|0
    • Doğrusu Empati

Kitap gerçekten güzel ancak hangi kişilik sorunumuzu atlatmamızı sağlayacak.

• valla ben okudum çoko güzel şeyler vardı insann en azından ne halde olursa olsun kendini her türlü ifade edebilme olanağı var ne durumda olursa olsun her kişilini anlatmaya birebir oku derim ne demek sitediğ,imi anlıcaksın

• Okudum kitabı.Sinestezi vb konulardan ilginç ancak karakter gelişimi için bundan yararlanacaksam vay halime

• Herşey seninle başlar ' tek kelimeyle mükemmel

0|1
    0|0
  • TDK Kitapçığı

tafsiye değil tavsiye :)

1|1
    0|0
  • "Kendini ateşle" hayatımda okuduğum en güzel kitap hem beğenmeseniz para iadesi var 2 tl.

Gerçekten al bu kitabı süper 2 kez okudum ben. ;)

0|0
    0|0
  • Herşey Seninle Başlar - Mümin Sekman

1|0
    0|0
  • The secret...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kişisel gelişim kitaplarının çoğu boş ve ben bu konuda öneri isteyenlere felsefeyle ilgilenmelerini öneriyorum.Felsefe sadece varoluşu yada yaratıcıyı sorgulamak değildir.Geçen hafta okuyup bitirdiğim Montaigne - Denemeler kitabını önerebilirim.Kişisel sorunları da içeren bir kitaptır, keyif alacağına eminim.

0|1
    0|0
  • bi tane varmış s..k.tr et diye ben bulamadım

0|0
    0|0
  • böyle şeylere pek gerek yok. hayat deneyimi ve istanbul'da yaşamak gayet yeterli.

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitapları okumak bana sacma gelıor limit yok izle gaza getirir en azından

0|0
    0|0
  • Freudyen psikolojiye giriş..

0|0
    0|0
Yükleniyor...