Aşk kelimesi sizce de bayatlaştı mı?

merhaba arkadaşlar.Ya son yıllarda Türkiyede bu obje çok fazla kullanılmaya başladı ve artık bunaltıcı dereceye yükseldi.Hangi filmi hangi diziyi açarsanız konusu aşk,hangi şarkıyı dinlerseniz aşk,facebooka giriyorsunuz 13 yaşındaki bebeler bile aşkla ilgili yazılar yazıyorlar duvarlarına.Yani nedir bu ya nedir ya aşk aşk aşk ben bunaldım açıkçası şimdi diyeceksiniz hiç aşık olmadığından böylesindir felan yoo öyle şimdiye kadar 4-5 kere aşık oldum ve şimdi svgilimi de var ama yani o kadar abartılacak bir şey yokki yani.Bu ne ya ksye giriyorum hep aşk üzerine sorular.Bi de yani beğenmenin de adını aşk koydular.Aşık olduk diyorlar ksdekileri kastedtmiyorum sadece her yerde aynı aşık olduk diyorlar sonra 1-2 hafta sonra bakıyosun bir başkasına aşık oluyorlar ya bunun neresi aşk ya.Artık ben bıktım valla ya.Artık aşk sahneleri görünce değiştiriyorum kanalları yani.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• aynen katılıyorum.helede aşkım kelimesi midemi bulandırıyor dizilerdenmi ne duymuşlar çok insan tanıdım birbirlerine aşkım diye hitap ediyorlar sanki bu kural sanki mecburi türk insanı ne populerse onu kullanıyor,hiç yaratıcı değil.insan sevdiği insana birbirleriyle ilgili ya da hissettiği bir kelime bulabilir.ama türk insanı sadece modaya uyar his yoktur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• katiliyorum aslinda sana ama benim merak ettigim hani yazmissin ya 1-2 hafta sonra baskaasina asik olmuslar diye iyiide sen kendin yazmissin 4-5 defa asik oldum diye ? nasil oluyo 4-5 defa asik olmak ? insan hayatinda bir kez asik olur. öyle 4-5 ya da 1- kez degi diger yasadiklarin demekki ask degilmis sadece sevmek mis . sencede öyle degilmi ? :)

0|1
    0|0
    • 18 yıllık hayatımda 4 kere aşık oldum diyorum.birini 3 yıl sevdim birini birini 2 yıl sevdim diğerine 3 ay sevdim diğerini de 3 ay sevdim.Ve sürekli aklımdan çıkmıyorlardı ve de onları görünce kimyam değişiyordu bu aşk değilmiydi sence.

• bence hayir :) herkezin kendi görüsü bilemem yani :)

• aşk artık ağıza sakız oldu, basitleşti malesef bu hale getirdiler..

0|1
    0|0
  • aşkın asıl değeri yok oldu

0|1
    0|0
  • Her önüne gelen "sana aşığım" diyor artık.

Aşk kavramını öğrenemediler hala.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• beğenmeye aşk sanıyorlarda ondan. sevişmek için alenen bir alenen gelenler bile "aşkım" dedikten sonra ya ne olaacağıdı?

0|1
    0|0
  • Bazı İnsanlar Aşk kelımesının Değerini düşürdüler

0|1
    0|0
    • Aynen çok gereksiz kanı 5 para etmeyecek ağzınedena küfür eksik olmayan onun bunu lafını yapan erkeklerle basit kızlar yüzünden aşk bu hale geldi

• sevişmenin adı aşk olmuş. terbiyesizliğin , zinanın adı olmuş aşk başkada bişey değil.

0|1
    0|0
Yükleniyor...