Türklerin bazısı neden Che gueveracı kesiliyor

Bizde bir benzeri var öyle Che guevera baskılı t-shirt giyen yakınım, sordum açıkca elin Che guevera sını tutuğun kadar Atatürkü tutumadın dedim. Elimzdeki değerlere bakmadan neden yabancı siyasetci solculara değer veriyor bizim milletimiz.

Dedemizde kıbrıs savaşında yer almış, iç anadolu Türkü. Önce yüce Atatürkümüze değer verelim!

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Küba'da yabancı bir tek devlet adamın heykeli vardır o da Atatürk'tür. Ayrıca şili'de japonya gibi devletlerde heykellini dikmekten geri kalmamıstır. bilmem anlatabildim mi? (Not: komsunun cımenlerı kımısı ıcın hep daha yesıldır) link

Ayrıca merak eden ilgili arkadaslara su kose yazısını onerırım; link

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yok panpa ben ne sağcıyım ne solcuyum ne de cheguevaracıyım konfeksiyonda ortacı olarak çalışıyorum:)

1|0
    0|0
  • Klasik Türk tipi solcusu.Solcu derken komünistlerinden ve sosyalistlerden söz ediyorum.

Atatürk düşmanıdırlar , milli değerlerden nefret ederler , pkk devrimci bir örgüttür çok savunurlar falan filan.

Diğer ülkelerdeki solcularda bunu göremezsiniz.

0|0
    0|0
    • Bizimkiler parti olarak da Chp li birde bu yönden bakalım. O saçma inançlar yok gibi bunda.

• Benim en uç noktamdır Atatürk ve Che ninde Atatürk ü örnek aldığı söyleniyor hatta Fidel Castro Che öldüğünde sırt çantasından Nutuk çıktığını söylemişti

1|0
    0|0
  • kız tavlamak derdinde ola bilir.belki de che nin muadili olan yurdum insanı ile aralarında belki de ciddi farklar vardır.onu bilmem ama muhtemelen karı kız derdine düşmüş o ayaklardaki kızları da çekici bulduğu için de ola bilir.

0|0
    0|0
  • Şimdi Yüce Atatürk yazdın diye alta din yapacaklara maruz kalıcan Bende çok severi Che guevera yı ama YÜCE ATAM varken onuda tutmam ama görüşlerini çok seviyorum Che nin de

0|0
    0|0
  • özenti onlar

0|1
    0|0
  • tipinden dolayıda olabilir!

0|0
    0|0
  • bunlar che i bildikleri kadar OSMAN BATUR'u bilseler milletçek sıkıntılarımızdan kurtuluruz

0|0
    0|0
    • Gelde anlat bunu bizimkine. Senelerdir Che guevera tutkunu.

Kızlar Ne Diyor 1

• herkesin kendi hayatı.. sen neden karışıyorsun

0|0
    2|0
    • Bu ne biçim üslup?! ben yakınım hakkında yazdım ve bunda bir sakınca yoktur. Kendisine sorular yöneltim . Cevabınıda buraya aktarmıyorum!

• yakının hakkında olması benim düşüncemi değiştirmiyor. herkes birilerini kendi yoluna çekmeye çalışıyor. ve bunu anlamsız buluyorum. üslubumda sorun olduğunu da sanmıyorum. herkes kendi yolunda kalsın ;)

Yükleniyor...