Bilgisi olanlar bir baksaniz...?

Inglizce ogretmeni olmak

Istiyorum, nasi olcam ? Napmam lazim? Inglizcem cok iyi universite mezuyum Ama meslegimi sevmiyorum bu nedenle inglizce hocasi olmak istiyorum.. Nasi yapcam ? OSS sinavina hic girmedim Ama univeriste mezunuyum, acaba bu OSS Farkini giderirmi? Ya kidacasi napm lazim?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir devlet kurumunda öğretmenlik yapmak istiyorsan formasyon eğitimi alman lazım ki onu da herkese vermezler. Eğitim fakültesinden yahut formasyon hakkı olan başka bir fakülte yahut bölümden mezun olman gerekiyor. Özel ders verebilirsin, bazı İngilizce eğitim veren kurumlarda iş bulabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Anaaaaaaaaam benim kafada biri var:) ygs ve lys yabancı dil sınavına gireceksin tek kelime Türkçe yok :)

0|0
    0|0
    • ÖSS girmedende olabiliyormuyum bu sinavlara girersem?

• Sanırım Almanca Fransızca da var bir dershaneye falan ya da okula danış burada kafan çok karışır

• Tm tsk

• nerden ve ne mezunusun

0|0
    0|0
    • Ne onemi var

• Adalet

• valla şöyle söyleyeyim ben odtü de okuyrum.burda atıyorum fizkten mezun bir hoca bizim okulda ing öğretmenliği ypıyordu. bir de seninki 2 yıllık ama kurslarda öğretmenlik yapabilirsin buna eminim.

• ingilizce öğretmeni yetişmiyor bu okulda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öss ye girmeden nasıl ünv mezunu olabldin

0|0
    0|0
    • Ozel universite mezunuyum.. Vatandas diyilim bunedenle OSS sansim Olmadi zaten yurt disinda Lise bitirdim ve devlet universitesine de almadilar :(

• Anladim tsk ..

• rica ederim

Yükleniyor...