Otel kayıtları hakkında bılgısı olan cevap verırse sevıınırım .

sorum şu arkadaslar . zamanında sevgılımle otel de kalmıstım. şimdi aklıma takıldı. o kayıtların tutuldugu. Mesela benım eskı sevgılım bı suc işlediği zaman gecmıs zaman da onunla otelde kaldıgımız ıcın benı de cağırırlar mı ya da sorumlu tuturlurmuym. ? istenıldıgı zmn otel pansıyon kayıtları herkese cıkarılırmı _

Güncellemeler:
cevaplar ıcın tsk ederım ama derdımı tam anlatamadım sanırım. otelde kaldıgımız gunun ıcerısın de bı oncesı ve bı sonrasında suc işlenırse o döneme bakıldıgını elbette bılıyorum. ama benim otelde kaldıgım zaman da 4-5 ay gectı. ve sevgılım herhangı bı suc işlemedı. şimdiler de bı şuç işlese otelde kaldıgımız gunler ve kayıtlar soruştrulur mu?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• böyle birşey olsa daha mrk etme konu emniyete taşınmış ise senin aile bütünlüğünü korumak için eşine ya da ailene durum aktarılmaz gizli tutulur. Ama görmesini istemediğin kişi oteldeki yetkililerle irtibata geçip 3-5 kuruş verirse kolayca ulaşır. Tabi ki böyle bir şüpheye düşmediği sürecede bunu araştıracak değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• O kayıtlşarın tutuldugu yer zaten bizzat emniyete baglı bir veri banası. Yani otel bilisim programları emniye mudurlugunun istegi uzerine tutulur ve bilgiler online olarak anında emniyete aktarılı. Cok onemli bir durum yoksa da seni arayacaklarını sanmıyorum. ama cok merak ediyorsan sana ulasmak isterlerse senin kaydına cok rahat ulasabilirler...

0|0
    0|0
  • Katil olmadigi sürece ya da büyük bir suca karismadigi sürece asla bu olmaz.

Saniyorum ki önemli durumlarda bilgine basvururlar buda Savcilik izni ile olucak bir durumdur.

Endiselenme.

0|0
    0|0
  • Neyler aklınıza geliyor :D Tabi sorumlu tutulursun o yüzden takıldığın insanlara dikkat et

0|0
    0|0
    • gercekten mı ? . yanı kaldıgımız zaman degıl. daha sonraları bı suc işlerse kayıtlarda onunla beraber benım de ısmım cıkar mı

• anladım kardes sağolasın. bıde şunu sorayım pekı bırılerı gıdıp benım otel de kaldıgımı oğrenebılır mı ?

• İyi bir otelse vermezler diye düşünüyorum

• Sucunun ne olduguna baglı olarak gecmise yonelik bir tarama yapılır elbette... Ancak bunu senin adına kullanacaklarını sanmıyorum... Sana soyle soyleyim gerekirse 10 yıl sonra bile bu bilgiye ulasabilirler...

0|0
    0|0
  • hayır istenildiği zaman değil savcılıktan felan büyük bir olaya karışırsa delil olarak istenirse adli süreçte olur. gizlilik ilkesine aykırı her önüne gelen bulamaz bir seydenmi korktunuzki?

0|0
    0|0
  • kaldığınız oda da kamera varmıydı bunu bir düşün. sonra o tarihlerde o otelde veya yakınında herhangi bir adli suç cinayet vb. işlendi mi? işlendiyse o zaman polis otel kayıtlarını kontrol eder. polis, jandarma ve savcılar dışında kimseye kamera kayıtları gösterilmez. Ha otel müdürünü ikna edersin o başka.

0|0
    0|0
    • yanı sevgılım suc işlemedı tabı ama sonrasında bı olay olursa onu soruyorum

• yakın tarihte yakın lokasyonda bir olay olduysa otel kayıtlarına da bakılır. kaldığınız süre içinde birşey olmadıysa sorun yok.

• O şöyle olur şüpeli olur o da ben otelde sevgilim ile birlikte idim der ordan yırtar sende arada kaynarsin

0|0
    0|0
  • Otel kayıtları online olarak emniyete gidiyor. Programı var, resepsiyon sadece kayıtları emniyetin programına giriyor. Hakim kararı olmadıkça kayıtlara kimse bakamaz, ama ortada suç varsa bu kayıtlar istenir ve bakılır

0|0
    0|0
    • pekı bır polis memuru tc numara girerek öğrenir mı ? emnıyette calısan bır polis diyelim benım tc ıle oğrenır mı kaldıgımı

• suç o kaldığınız dönemde işlenmiş ise istenir ve senin bilgine başvurulur o tarihte birliktemiydiniz diye sorarlar onun dışında sorulmaz kayıtlarda zaten günlük emniyete online gönderilir ve emniyette saklanır

0|0
    0|0
    • . 3 - 4 ay gectı zaten kalalı. sonraları bısey işlerse onu soruyorum

• sağol kardesım. tsk ederım

• rica ederim

• Saçmalama kim ki sevgilin daha o zaman soruşturcak polis ?

0|0
    0|0
    • bısey oldugu degıl yıne de aklıma takıldı kardesım :(

• Sen anlat düzgür bir şekilde bir gün öncesi sonrasi soruşturu polis suçu ne bu adamın anlat cevap verelim bizde

• savcılığa intikal edecek olursa ve savcılık kayıtları isterse ve o gün otele gidenleri çağırtırsa tabiki rahatlıkla olabilir.

0|0
    0|0
  • şüpheli şahsın tüm kayıtlarını inseler polis ve savcı

0|0
    0|0
  • ya da ilişkin ortaya çıkar mı diye korkuyorsun bence :)

0|0
    0|0
  • otel kayıtlarını polis aynı anda görebiliyor. ama şuca göre değişir. isterlerse şıp diye bulurlar.

0|0
    0|0
  • o zamanla bir ilgi kurulursa belki...

0|0
    0|0
  • evet anında çağırılırsın ailene okuluna haber gider. yandın sen solim sana yapmamalıydın bunu :(

0|0
    0|0
  • yeter atık be... senin bişey anlayacağın yok. bir gün öncesiymiş bir gün sonrasıymış.. çok merak ediyorsuna adli mercilere sor. yazdık ya sana şüpheli şahısın tüm bağlantıları ilişkileri bir şekilde bilgi amaçlı araştırılır.

0|0
    1|0
  • O gün cok ateşli bir gece olsaydı gerek

0|0
    0|0
  • kaera kayıtlarınızı bile ortaya çıkar... sen ne diyorsun...

0|0
    0|0
    • soruyu ıyı oku.

• farketmez.. şüpheli şahısın itritibatta olduğu kişiler, geçmişi filan soruşturulur.

• anladım.

Kızlar Ne Diyor 1

• ne yani bundan üç yıl önce ayrı ayrı odalarda kaldıysan ama giriş çıkışta berabersen bir sıkıntı olurmu

0|0
    0|0
Yükleniyor...