Mason nedir? kimler mason ola bilir?

bu konuda bilgisi olan arkadaslar,kisa sekilde cevaplamanizi bekliyorum

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mason Örgütlenmesi Tarihi Tapinak Sovalyelerine Dayanan bir Hristiyan Örgütüdür.Önceleri Soylu ve daha cok Güc sahibi kisilerin üye olarak kabul edildigi bu Localar Yakin tarihte huvviyet degisikligine gitmislerdir.Bu baglamda siradan biriside Mason olabilir diyebiliriz ancak bu localarin degisik kurallari ve uygulamalari oldugundan pekte bilgi sahibi olmak güc.

Ancak mason olmak icin birsey yapamazsiniz.Onlar sizi secerse size ulasirlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• masonlar vardır ama siz tutup da şu masondur diyemezsiniz. çünkü masonlar gizli tutarlar kendilerini. sadece orta yaşın üzerinde veya istisnalık orta yaşlı kişilerin oluşturduğu locaları vardır. kumar gibi düşünün daha detaylı anlatamam ama sizin düşündüğüüz kadar salak değiller. bunu not düşün.

0|1
    0|0
  • Uluslar arası bir örgüt ..

Değişik tipler .. Hatta fazla coollar .. Dini inançları yok ama dinlere saygıları var ..

0|1
    0|1
  • burdada vardı bir ara mason geçinenler ama hesapları silinmiş

0|0
    0|0
    • suvarim conconuna mason diyordum. vardı onda da bikac numara ama yemezler.

• ben masonum

0|1
    0|0
  • Israil yalakalari

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kpss den en az 70 puan almış olmak lazım...

0|0
    0|1
  • 2 sokak aşağıda otel ayağına şube açmışlar bu ***lerin herşeyde parmağı vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...