Felsefe yapmaya geldim ^^

Akıllı kadından kaçan erkek aptal mıdır?

Ben de az önce biyerde gördüm bu soruyu ilgimi çekti.

Ne diyorsunuz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• evet aptaldır. ama bu sözün felsefeyle alakası bile yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• akilli kadinda kasdiniz zeki,yapici,anlayisli biriyse erkekler ondan korkar,cunki boylelerini aldatmak,idare etmek cok zor,erkeyin 5 basi olmali ki,onlari anlaya bilsin.ama kendini zora sokmayan,karsisindakini asili duruma salan,idare eden tilki huylu"akilli" kadindan ben de kacarim,erkekler de kacar,iyi de yaparlar,cunki onlarla yasayanin ne gururu,ne parasi,ne de soylenecek sozu kalir.

0|0
    0|0
  • Aptal değil maldır :D akıllo uyanık biriyle olmak istemez çoğu :D çünkü uyutamazlar rahat rahat...

0|0
    0|0
  • az cok... kadının yanında kendisini yetersiz hisediyor diye kacar bence.. aslında erkekler de akıllı kadınlardan hoşlanırmış , cekici bulurmuş diye duymuştum.

0|0
    0|0
  • Bu zekayla mi felsefe yapmaya geldin? Daha bu sozun ne anlama geldigini bilmeyerek ve boylesi sacma bir konuyu felsefeye baglayarak bize mevcut felsefe bilgini gostermis oldun. Tenks beybi.

0|0
    0|0
  • Ben yıllarca felsefenin ne demek olduğunu bilememişim demek,buymuş felsefe.

Soruna gelince hayır değil. Çünkü insanların özellikle kadınların çoğu "aşırı akıllarını" kötüye kullanabiliyor.

0|0
    0|0
  • Simdi bisi diycem tepki cekcek demym en iyisi:D kimseyle didisemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kadınla bilgi savaşına mı gircez çok saçma bir düşünce aslında bilgili kadın daha iyidir

0|0
    0|0
  • akıllı kadın sıkıntı yaratıyor :D

0|0
    0|0
  • Ee buyur yap :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...