Bağlama akordu yapmak.

9-10 yaşlarında başladım ve toplam 2 sene ya gitmişimdir ya gitmemişimdir ancak şuanda her parçayı çalabiliyorum ama bir türlü akord yapmayı öğrenemedim yani o sesi nasıl ayarlıycam neye göre ayarlıycam bağlama çalanlar ve akord yapmayı bilenler yazarsa sevinirim.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• akord yapmayı bile beceremeyen biri her parçayı çalamaz, sallamışsın.

tuner al.olmadı nete online tuner yaz notaları ordan işiterek yaparsın.

kim bilir belki de yapamazsın :/

0|1
    1|0
    • bu olumsuz yorumun sana kalsın beni benden daha iyi tanıyamazsın ben her parçayıda çatır çatır çalıyorum burada sallayan sensin kişide kulak varsa herşeyi çalar sen öğren bunları akorduda neye göre ayarlandıgını sordum bilmediğin cevpda verememişsin.

• he yaw he he

• ah yanımda olsaydında bir çalsaydım ozaman görürdün.

Kızlar Ne Diyor 1

• bende de gitar var ne akordunu yapabiliyorum nede çalabiliyorum :D

0|0
    0|0
    • bendede gitar var öğrenicem diye kardeşiminkini aldım ama dediğin gibi duruyor köşede :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilgisayarında mikrofon varsa İnternet'e bir sürü akord programı var android Yada Apple bir ürünün varsa bununla ilgili uygulamalarda var bunlar bedava olanlar Yada akor ve metronom cihazları var al bitane

0|0
    0|0
    • ben zaten onlarla akord yapıyorum ama onlarla nereye kadar yapıcaksın okulda bazen konser veriyoruz onlarla orda yapmam.

• Eğer kulaktan duyma çalıyorsan ozaman biraz nota öğren İnternet'e var zaten kulak varsa eğer öyle çalıyor isen zaten seslerin yerini ezberlersin tele vurunca ses tamı tizmi pes mi bilirsin ha ortam gürültülüdür ozaman metronom al elektro bağlaman varsa jak takarsın bağlaman elektro değil ise vantuz da veriyorlar yanında yapıştırırsın. Bağlamana tele vurunca ekranında görürsün oa göre kulaklardan ayarlarsın telleri

• bir türküyü dinleyince hemen çıkarıyorum aynen kulakdan kulak var yani sağol .

• dostum akort için cihazlar var çok pahalıda değil onlardan al

0|0
    0|0
  • uğraştığına değmez, akort cihazı al 25-30 tl bişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...