En korktuğunuz korku filmleri neler?

Uzun zamandır korku filmlerine karşı bir empatim oluştu ancak korku filmlerinin hepsini izleyen birisi olarak artık film bulamıyorum :) Önerebileceğiniz ve sizleri korkutan filmler neler?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• dabbe sanırım bir de 3 harfli bişi vardı özgü namal oynuyordu.diğerlerinden korkmam sadece refleks olarak zıplarım aniden bişi çıkınca:)

0|0
    0|0
  • Korkmak denemez de bir güzel geren filmler;

THE CONJURING

A TALE OF TWO SISTERS

REC

0|0
    0|0
  • son durak ta bayaa bir gerildiğimi hatırlıyorum korku filmleri gerçekçi gelmiyor :D son durak gibi gerilim filmleri iyi :D

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum .

0|0
    0|0
  • korkunç bir film serisi bile beni korkutuyor. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Do Ga Ni diye bir kore yapimi var gercek hayattan alinti korku filmden sonra basladi benim icin...

Film korku filan degildi sadece dunyadaki adeletsizligi anlatan dramdi 2 gun ust uste sabahin 2 sinde ve 4 unde uykumu bölucek kadar kötu ruyalar gördum gecen filmle alakaliydi keske izlemseymisim film aklima geldikce moralim bozuluyor bukadar adeletsizlige :(

0|0
    0|0
    • Baktım frağmanına güzel bir filme benziyor yarın ilk işim izlemek olacak :) Teşekkürler..

• sinir olursun ama benim gibi oyunculardi senaryoydu harika ama gercekten alinti gercekten o cocuklarin basina bunlarin geldigini dusunmek insani coook uzuyor

• Buna benzer bir izlemiştim, dediğin gibi insan sinir olmakla üzelmek arasında ki duyguları aynı anda hissediyor.

• bir film izlemiştim çok korkunçtu yaa bir kadın bir eve giriyor çıkamıyor evde baboasının hayaletını goruyor kadınla ugrasıyorlar...en sonunda evden cıkıyor onu eve sokanı eve sokuyor ıntıkam alıyor ama fılmın adını fıln hıc bılmıyorum bılen varsa yazsın yaa bırdaha ızlerım super fılmdı...

0|0
    0|0
  • korkabilsem keşke ya :D

0|0
    0|0
  • islami korku öğelerinin kullanıldığı filmler beni çok korkutuyor. dabbe ve musallat serilerini önerebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...