Kitap önerilerinde bulunur musunuz?

en sevdiğiniz mutlaka okunması gerekir dediğiniz kitap hangisidir

Güncellemeler:
klasiklerden ya da roman ,öykü, felsefi ,kişisel gelişim önerseniz

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• SİNESTEZYA mutlaka oku

1|0
    0|0
    • ben yarım bırakmıştım onu ya biraz anlatsana bana kitabı?

• Sinestezik birisinin başından geçen olayı konu alıyor. Oldukça hoş bir anlatıma sahip ve bitiş bölümü iyiydi..

Erkekler Ne Diyor 16

• Bulunuruz yarın gelebilirsin.

0|0
    1|0
  • ilahi komedya

0|0
    0|0
  • off ulan be bugüne kadar sadece cin ali, çocuk kalbi, şu çılgın Türkler ve babam çatlı'yı okudum. repertuarım ne kadar az

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kıyısızlar onu bitirdikten sonrada bukre,yi tavsiye ederim her ikisinin yazarıda KAHRAMAN TAZEOĞLU

0|0
    0|0
  • George orwell / 1984

0|0
    0|0
  • 3 Silahşörler...

0|0
    0|0
  • Kuran-ı Kerim .

0|1
    1|0
    • okumak deyince aklarına kalın kalın romanalr ğeliryor neden kimsenın aklına kuran hadis ya da günlük tutan insanların günlüklerini okumak ğelmez mektuplaşan insanalrın mektupları yayınlanmış dergiler neden sizi gercekten tebrjk ediyorum

• Işaret muhtesem bir vampr kitabi serisi :-)

0|0
    0|0
  • hayata daha aşmış bir bakış açısıyla bakmak istiyosan Zorba - Nikos Kazancakis.

0|0
    0|0
  • valla önermem ama ben okudum kitap okumayan adam bir kitap okudu ama onuda bitiremedim - ChristyBrown Sol Ayağım

0|0
    0|0
  • Ne tür şeyler okuyorsun bilmiyorum ama ben mesneviyi bir kere daha bitirip nostaji yapavam sanada tavsiye ederim .

0|0
    0|0
  • Silmarillion

0|0
    0|0
    • Maia MElian ve Gri elflerin kralı Thingol(Elwe) veya Beren ile Luthien'in efsane aşkı. Doğu ve Batı Beleriand'ın çöküşü. Fingolfin'in cesareti. Feanor'un kendi yaptığı Silmarilleri geri almak için yaptığı savaş ve Elf halklarının topluca Valinor'dan Orta dünyaya geçişi. Gondolin'in yıkılması vs. vs..

• teşekkürler

• Peygamberimizin Hayatı, Mektubat-i Rabbani

0|0
    1|1
  • kişisel gelişim nil gün çekim yasası tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • şibumi

kar kaplanı

son harfiyat

beni kitaba aşık eden 3 kitap :))

0|0
    0|0
  • yasar kemal ince memet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kelebek. kesinlikle çok etkili ve sürükleyicidir.

0|0
    0|0
  • yani benim sana tavsiyem aç newyork times bestseller listesini internetten bak ordaki kitap isimlerine bazıları türkçeye çevrilip yayınlanmıştır bazıları yeni çıkacaktır vs ama yerli yazarlardan istersen bişey söyleyemem klasikler hakkında da bilgi veremeyeceğim malesef :/

0|0
    0|0
  • Umberto eco Prag mezarlığı ve gülün adı.justin gardier sofinin dünyası Dostoyevski Tolstoy kafka nietsche tüm eserleri ırvın yaloom nietscheağladığında.

0|1
    0|0
  • Simyacı paulo coelho

1|0
    0|0
  • Yeralti edebiyati seviyorsan gosteri peygamberi ve tikanmayi okumalisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...