Mayalar'a inanıyormusunuz arkadaşlar?

Mayalara inanıyormusunuz arkadaşlar? 2012de bir çağdan diğer çağa atlayacağımız ve bu sürecin sıkıntılı bir dönem olacağını söylüyorlar bu doğru mu?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• inancım geregi inanmıyorum..gaybı yalnızca ALLAH bilir.onlar kendi bildikleri ile yaşamaya devam etsin.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynı konudan 2. kez açılmış...

0|0
    0|2
    • aynı konu degil ki

• Bir istatistikçi olarak kıyaslama yaptıgımda gözle görülür derecede aynıya yakın oldugunu farkettim. %95 benzerlik anlamlar aynı, cümleler farklı. link

• ben o soruya yeni baktım arkadasım rahatsız olduysanız sikayet edebilirsiniz

• İnanmıyorum bana mantıksız geliyor bendeki mantık anlayışına ters zaten silip geçiyorum.

0|0
    0|0
  • Allah bilir. İki amca sıkılıp takvim yapmayı bıraktı dünyanın sonu oldu. Yabancılar ota b*ka kıyamet günü - dünyanın sonu diyorlar...

0|0
    0|0
  • İnanıyorum.

0|0
    0|0
  • İnançlı birine saçma gelir bu ve evet bana saçma geliyor!..

0|0
    0|0
    • İslam inancına göre mi saçma?Yani hiç bir dini kehanetle bağlantı kurulamaz mı?

• İslam inancına göre saçma evet..Diğer dinlere inanların fikirlerini bilemem, ben kendi dinimden sorumluyum bu yüzden bana böyle geliyor..Onun yerine Kader'e iman gelir dinimizce..

• ALLAH tan başka kimse bilemez. inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Allah bilir..

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2012de bikaç bin yılda bir gerçekleşen bi olay olan galaktik dizilim olcak.ayrıca güneş fırtınası yaşancak ve yaşanıyo.gerisi hayal gücüne kalmış.türet türetebildiğin kadar .

0|0
    0|0
  • Evet inanıyorum, kabartma tozu gibi birşey, hamur ürünlerinde işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • Evet son çağa geçeceğimize söylüyorlar ve buna sen ya da bir başkası inanmasa da bu böyle 16 yılda kanıtlanana bir şey bu bugünün döneminde.Düşün adamlar bundan 3000 yıl önce bunu söylüyor ve günümüz bilgisayar teknolojisi ile 16 yılda kanıtlanıyor.

0|0
    0|0
  • bu soruya yoğurtla ilgili cevap vermek istedi canım.sadece o mayaya inanıyorum afiyetle de yiyorum yoğurdu

0|0
    0|0
  • sıkıntılı dönemi 2000 den beri yaşıyruz bence 12 yıl sapma olmuş

0|0
    0|0
  • millete bakarsan tarihini hatırlamayacağım da 2011 in bi gününde kıyamet kopacaktı...

0|0
    0|0
  • Hamurunu maya'larım onların

0|0
    0|0
  • imanım o kadar güçlü değil ama ALLAHIN hak dediğine inanırım ben...

0|0
    0|0
Yükleniyor...