Çok kitap okuyan kızlar iyiler midir ?

Çok kitap okuyan kızlar iyiler midir ? Sizin düşünceniz ne yöndedir ?

0|0
8|25

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Bilgili olur, kötü yanı hayal gücü çok geniş olur, ve hedefleri yüksek olur bazen ve buda bazen çok hata yapmasına neden ola biliyor, çünkü hayat kitaplarda gibi değildir

1|0
    0|0
  • İyi olmaz mı, tabi ki olur. En azından sokakta justin bilmem ne diye dolaşan jenerasyon müsvettelerinden iyidir.

0|0
    0|0
  • Hayatımın prensesi umarım böyle biri olur.

3 ay öncesine kadar haftada bir/iki kitap bitiriyordum, şimdi maalesef yoğunluktan okuyamıyorum.

Ama eşimin elinde kitap olmasını çok istiyorum, öyle kadın var mı bilmiyorum.

* * *

"Okumadan geçen iki günden sonra nefes almanın tadı kaçtı."

-aphrodisiac48-

2|0
    0|0
  • Bence hoş ve sempatik bir duruşu olanlar iyi olurlar.ancak ukala ukala 2 satır bişey okuyup gelip hava atan tipler var bunlardan uzak durmak gerekir.Bakış açısı geniş olan ve bunu herkes ile değil yakınındaki insanlarla paylaşan bir hatun için ölünebilir.Ah öyle bir sevgilim olsaydı ahh..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle iyidir, 1 tane alabilir miyim lütfen :)

1|0
    0|0
  • ne okuduğuna bağlı :/

0|0
    0|0
  • ne okudğuna bağlı

0|0
    0|0
  • Kitap Okuyan kız güzeldir neden ?

Çünkü zekası gelişir bu zekanın güzelliğide yüzüne vurur. =)

1|0
    0|0
  • bence biraz kitap okumalısın...

0|0
    0|0
  • Onlar candır onlar ciğerden bir parçadır...

1|0
    0|0
  • Denk gelmedi bugüne kadar ama daha ılımlı olacağını düşünüyorum sanki ya da soğuk kanlı.

0|0
    0|0
  • Okuduğu kitap sadece kendi içinse problem değil güzel ama okuduğu kitapdan sürekli bahsederse bayar

0|0
    0|0
  • candır :))

1|0
    0|0
  • çok kitap okuyan insan iyidir gözümde..kız erkek ayrımı yapmak manasız.

0|0
    0|0
  • Çok kitap okuyanın hayata bakışı diğerlerine oranla daha farklıdır tabi ki...

0|0
    0|0
  • okudugu kitaplar öenmli ve kesinlikle iyi bir okuyucu herkes okur ama herkes iyi bir okuyucu değildir.

0|0
    0|0
  • Çok şey bilen iyimidir o kişiden kişiye değişir

0|0
    1|0
  • Hangi yönden iyiler midir?

0|0
    0|0
  • cok kitap okuyan degil kitap gurmesi olan ve kendini yetistirebilmis bayanlar hosdur.

0|1
    0|0
  • ben şahsen bayılırım ama tek sıkıntısı o da içinden çok benzetme ve analiz yapar :)

0|0
    0|0
  • insan dediğin okur zaten en azından okumalı o yüzden okuyan kız her zaman diğerlerinden öndedir.

0|0
    0|0
  • Bilmem iyi midir değil midir.

0|0
    0|0
  • Kitap okuyan her insan iyidir. En büyük bela cahilliktir.

0|0
    0|0
  • Yani biraz fazla bilmiş olurlar ve hayal güçleri okumayana gore biraz daha gelişmiştir

0|0
    0|0
  • iyi değillerdir

cayırt

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• İyi de ne kelime mükemmel :) Ben de sevgilim de kitap aşığıyız ve edebi sohbetler yapmayı çok severiz :))))

2|0
    0|0
  • Neyimiz varmış.

1|0
    0|0
  • Kendisine iyidir. Bir başkasını yararı/zararı olacağını sanmam.

Zeka ile de alakası yok çok kitap okumanın. Bil istedim.

0|0
    3|0
  • kitap okuyan her zamn 1 adım öndedir

0|0
    0|0
  • hayal dünyası geniş olan her kıız iyidir :) ne kadar çok kitap okursakta okadar geniş hayal gücümüz olur

0|0
    0|0
  • Iyide değildir zekide değildir. Ama olabilirde. Kitap bunları saglamaz. genel kültür ve bakış acisi kazandırır.

0|0
    2|0
  • Çok kötü kalpli ve vicdansızlardır.

0|0
    2|0
Yükleniyor...