Şiir yazıyorum sizce nasıl gelişirim arkadaşlar

Şiir yazıyorum sizce nasıl gelişirim arkadaşlar

.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük üstadların şiirlerini okursan ilk zamanlarda onlardan esinlenebilir daha sonra kendi tarzında yazarsın

0|0
    0|0
    • sen yazıyo musun

• Takip ederim biraz becerikliliğim vardır ama profesyonel anlamda yeterli değilim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• siirlerin farkini bilip kendi dalina dogru gide bilirsin

0|0
    0|0
  • başına aşkı musallat et *,^

0|1
    0|0
  • Siir okuyarak ;-)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ara ara kendi şiirlerini tekrar okuyarak.yani sen bir duygu yoğunluğu içindeyken yazdıkların çok anlamlı olabilir,o duygular yokken oku.iyi şiirler insanı anlatılan duyguya sokar.kötü şiirler ise sadece anlatılan duygudayken anlamlıdır

0|0
    0|0
  • Şiir bir yazım aracından çok, insan içinde, dışında ve hayat içinde, dışın da… Yaşayışı, görüşü, duyuşu, sevmesi, ağlayışı, gülüşüdür. Hayat ve insanlar ne kadar mükemmel bir mühendislik harikası. Onların bize, bizlerin ona gelmesini kolaylaştıran, birleştici halkalar ( anlar, zamanlar ) her zaman beslemiştir beni.. Demiş şairin biri kızım sana söylüyorum gelinim anla hesabı ;)

0|0
    0|0
  • okuyarak çok oku ve çok yaz ama akrostiş yazma

0|0
    0|0
    • sen yazıyo musun

• şiir değil eskiden tiyatro piyesi yazardım sahnelendi şimdi senaryo yazım aşamasındayım öyküsünü yazdım karakterlerini çıkardım yazacağım

• Okuyarak hem şiir hem de diğer.mesela aşk üzerine okuyacağım düz yazı da o alanda ufkunu açacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...