O kasetlerin gerçekliği var mı ?

Rasim Ozan Kütahyalının, Numan Kurtuluşun o kötü içerikli kasetleri gerçek mi ?

Güncellemeler:
link yok da google a yazabilirsiniz

0|1
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• konudan bağımsız olarak şunu söylemek isterim ki cinsellik ne kötü bişidir ne de yaşayanlar haricinde birini ilgilendirir.. ne akp ne cemaat yandaşıyım, hümanistim.. her iki grubun da ülkenin içine mıçmada yarış halinde olduğunu biliyorum ancak cinsellik herkesin kendisini ilgilendirir.. 3. kişileri ilgilendirmez..

1|0
    0|0
  • kasetlerden bilgim yok ama cemaat sana destek çıkıp buralara getiriyorsa elbet seninle ilgili bir kaseti komplosu da elınde hazırdır cemaat önce kasetlerı oda tv ye ve emin çölaşana gonderdı onlar bunun haberını yaptı ama kasetı yayınlamadı bu yuzden cemaat bu yolsuzluk olaylarını ortaya cıkardı 2009 da cekılen göruntuler var yanı cemaat akp ye akıllı ol benım elım senın ensende en yakınındakılerın hatta sızın bıle nefesınızı dahı takıp edıyoruz dıye tehdit edıyor eger bu yolsuzluklardan sonra görevden alınan müdürler vs. kişilerin önünü kesip kendılerını aklarsalar cok daha buyuk olaylar cıkacak kendılerını kurtaramayacaklar cemaat ılerleyen zamanlarda daha buyuk şeyler paylaşacak

0|0
    0|1
  • İnsan kırıntıları için parmakları yormaya gerek yok. Boş ver..

0|0
    0|0
  • Gerçek olmadığı ortaya çıktı.

0|0
    0|0
  • Rasim'in kaset çok büyük ihtimalle sahte lakin Numan'dan o kadar emin değilim. Yakında çıkar ortaya.

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz zamanla ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • Alakası yok.

0|0
    0|0
  • pek ilgilenmiyorum, kendi karnımı zor doyururken başkalrını pisliği beni ilgilendirmiyor.

0|0
    0|0
  • Rasime ne olmuş kasetlerde neler varmış merak ettim hangi haberde izledin?

0|0
    0|0
  • onlar da mı kaset çıkarmış ki? eskide kalmışlar. artık single ler moda.

0|0
    0|0
  • Onların kasetleri olsa ne olur olmasa ne olur hepsi maşa.

0|0
    0|0
  • senceeeeeee

0|0
    0|0
  • Benim alakam yok kasetlerle yalann :)

0|0
    0|0
  • öyle birşey varsa da izlemem, seks hayatımı karartmak istemiyorum :D

0|0
    0|0
    • en iyisini yaparsın dünyadan el etek çekebilirsin:D

Kızlar Ne Diyor 2

• Gerçek değil. Ama rasim ozan itiraf yemenin nasıl bir şey olduğunu tattı sonunda

0|0
    0|0
  • Link varsa yollarmısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...