Neden türk müziği seviyosunuz ?

neden jazz , blues , metal varken türk pop dinliyosunuz geçen bir kanalda gördüm beni seviyor ama haberi yok gibi bir söz duydum sakdjkshafdksgs

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• 2009'dan sonra aşk ve ayrılıktan başka bir tema bulamayan ve insan psikolojisini alt üst eden Türk popunun beceriksizlerini dinlemeyi bıraktım.

K-pop, J-rock, Techno-trance, amerikan folk, yabancı pop ve hit parçaları, vs. üzerine yoğunalştım son 5 yılda. Zaman geçtikçe daha klasik şeylere hareket etmeye başladım nedense.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Valla yabancı parçaları sevip türkçelerin sözlerini basit bulanlar genelde ingilizceyi hiç bilmeyen ya da akıcı bilmeyen tipler. Anlamadığından basit gelmiyor kulağına. Bi çevirin bakalım türkçe parçaların sözleri mi komik yabancı parçaların mı...

Umbralla-Rihanna

You can run into my Arms

Kollarıma koşabilirsin

It's Okay don't be alarmed

Sorun yok korkma

(Come into Me)

(Gel bana)

(There's no distance in between our love)

Aşkımızda mesafelere yer yok

So Go on and let the Rain pour

O yüzden devam et ve bırak yağsın yağmur

I'll be all you need and more

Ne ararsan bende var ve daha fazlası

Because

Çünkü

[CHORUS]

It's raining

Yağmur yağıyor

Oh baby it's Raining

Bebeğim yağmur yağıyor

baby come into me

Gel bana

Come into me

Bana gel

It's Raining

Yağmur yağıyor

Oh baby it's raining

Bebeğim yağmur yağıyor

You can always come into me

Her zaman bana gelebilirsin

0|2
    0|0
  • Türk müziği kategorisine almak yanlış olur. Türk pop dersen kabulum. Tercihen metal, jazz, klasik müzik dinleyen bir insanım. Türk olarak güzel jazz, metal örnekleri vardır. Yabancı şarkılarda fazla anlamlı değil bilince aslında. Anlamlı şarkı oluşması için azınlık müzik tarzı olması lazım. Azınlıktaki tarz para için yapmaz bunu. Sonra parayı bulunca cozutanlar yok değil misal Metalica..

1|0
    0|0
  • jaz bluz metal dinliyorum ama asla pop dinlemiyorum.. yerli veya yabancı.. "popçular dışarı!"

0|0
    0|0
  • aaaaoooowww türk müziğimiiii nakadar banelllll ıyyyyy çok iğrrrrıııeeenççççç hele o türkü müdür nedir ıyyyyyy hiç çekemiyorum bende yaaaaaaa.

0|0
    0|0
  • Öyle deme güzel sanatçılar var hem sözlerini anlıyoruz :P

0|0
    0|0
  • cunku turkce biliyoruz .p

0|0
    0|0
  • Türk popu deseydin olurdu da, Türk müziğini aşağılamış olduğunun farkındamısın madem bu kadar çok biliyorsun niye kendin bir el atıp Türk müziğini geliştirmiyorsun, ben genelde rock ve metal dinlerim ama Türk kültürüne saygısızlığa tahamülüm yok

0|0
    0|0
    • başlığı yanlış açmışım Barış Manço , Yavuz Çetin gibi sanatcılar varken genelleme yapmak kötü olmuş harbiden

• başlıklara dikkat edin biraz

• Yahu zevkler renkler ne zamandan beri tartisma konusu oldu

0|0
    0|0
  • link link biz bu şarkılarla büyüdük halada güzeller

0|0
    0|0
  • ben kürdüm ama böyle düşündüğün için seni kınıyorum.bizim dengbejlerimizde neşet ertaşımızda güzel.bu yabancıları dinlemeyelim anlamına gelmez.bizimkilerede hakaret etmeyi gerektirmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben kulağıma güzel gelen her şeyi dinlerim

1|0
    0|0
  • neden dinlemeyelim?

0|1
    0|0
Yükleniyor...