Galaksi young ve alan az uyarısı

Bıktım ben bu uyarıdan! Android nimetlerinden yararlanamiyorum resmen. Kullandgm uygulamalari silmek zorunda kaliyorum.. Bunun bir cozumu yok mu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Samsunglarda ace 2 ve daha üstün modellerde bunun çözümü var daha düşüklerinde yok.

0|0
    0|0
    • Aklıma geldi şimdi de.Gerçi pek işe yarayacağını sanmıyorum ama yine de bir dene.Google playde "clean master" diye bir temizleme programı var.Onu indir.Bende yeni program indirdim mi o direk soruyor hafıza kartına taşınsın mı diye.Bi dene işte.Bi umut.

• Sorun o zaten ekstra hiç bişey yok.. Hepsi elimin altında olsun istediğim uygulamalar... :'(

• Ya telefon değiştircen ki seviyorum demişsin ya da internetin paketin sağlam olsun programları dönüşümlü kullan :D Valla yapacak başka bişey yok malesef

Erkekler Ne Diyor 3

• marka model yazsanda sana ona göre çözümler bulsak, ya da kaldir at yenisin al :P

0|0
    0|0
  • Uygulama yüklü ise hafıza kartına taşı,telefonda resim video falan tutma hepsini taşı...

0|0
    0|0
  • Hakkate bende de var dı Yong otobüste kaptırdım valla 2 aylık telefondu ÜÜüüüüü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• telefonu değiş kökten çözüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...