Hangi görüşten olursa olsun (siyasi soru değildir)

sırrı süreyya önder çok sempatik bir insan onu sevmeyen var mıdır tekrarlıyorum siyasi içerikli bir soru değil :)

Güncellemeler:
bi dipnot sırrı süreyya kürt değil türk kökenlidir

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sırrı süreyya candır

1|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O adama arap kürt soyu karışmış bence. Tipinde belli. Kalın kaşlı esmer tenli.

Ama doğu bir şehirde doğmadığı için kendini Türk sanıyordur

1|0
    1|1
    • hadiii yaaa insanların tipinden belli oluyo mu etnik kökenleri çok iyi saçmalamışsın yurdumu da çok iyi bölmüşsün yanlış şehir falan... işte sizin gibiler yüzünden bu ülke bu halde bakın eserinizden memnun musunuz...

• biz burada frankran cermenden bahsetmiyoruzz biz burada siyaset de yapmıyoruz dikkatini öekerim sevmiyorsan yorum da yapmazsın ...

• hadiii yaaa insanların tipinden belli oluyo mu?

diyerek bu soruyu soran sensin. sorunun cevabını da gayet iyi aldın. bundan bahsetmiyoruz diyerek anti-tez yapamazsın.

• insanların sempatik olup olmadığına düşüncelerine bakıpı karar veren biri olarak; hayır, sempatik değildir benim için. Ve lütfen Anıtkabir'e gidiniz, orada sevmeyen bir Türkiye göreceksiniz.

0|0
    1|1
    • Türkiye'nin insanı mı dediniz? Türkiye'yi bülmek isteyenler arasında baş köşelerden birinde duruyor körsünüz galiba! Kürdistan'ı duydunuz mu hiç? Bu kadar mı sağır oldunuz ya hu! Ben Milletimin çıkarını gözetmeliyim tabii ki ne sandın! Ama diğer insanlara zarar vermeden. CAN YAKMADAN.

• Kor degilim iki tane gozum gayet iyi goruyor nokta.. Kurdistani gayet iyi biliyorum eger bir bilgim olmasaydi bu konuya cevap yazmazdim onuda belirteyim . Siz insanlarin kendi konusma dilini engelliyorsaniz , her turlu yasam kosullarini kendinize uydurmaya calisiyorsaniz insanlarda isteklerine cevap alamazlarsa o halde herkes kendi arasinda bolunmeye gider anlatabildim mi o halde lazlara soyleyin lazca konusmasin cerkezlerde cerkezce konusmasin ama kurtlerle olan derdinizi anlayamiyorum hepimiz

• onIara kurtce konusmamı dedik? bizede! Ancak Türkiye icerisinde bunun dersi veriImez kurtce nedir de diI oIarak oğretiIsin bana bunun mantığını acıkIa! Kürt türk ayrımı oImamaIı bu kadar yıI bir sey batmadıda sımdı mı battı? Bu ihanettir. Ekmeğini yedin üIkeye ihanet etmeyeceksin aga.

• Nefret ederim

1|0
    1|1
  • ben sevmiyorum. Ve adamın ismi bile bana itici geliyor

1|0
    1|0
  • Arkadasim byle sorulara insan olarak bakmayi beceremeyen bir toplumdur turkiye orneklerini goruyorux senin sorun iyi olmus en azindan insana insan gb bakmayanlari test ediyoruz sirf kurt diye turk degil diye milliyetcilik duygusu kabariyor bazi insanlarin sen bosver herkes ne oldugunu gsteriyor

0|0
    1|0
  • milletvekili olmadan önce sohbet etmişliğim var. siyaset konuşulmamıştı. bilgili ve sözünü sakınmayan biri olduğunu düşünmüştüm. bir de ısrarla fotoğraf çektirmişti. unutmak istemem bugünü falan demişti. çok hoşuma gitmişti. severim yani :)

0|0
    1|0
  • zaten yazdigin komple bir soru degildir :)

ama Sirri Süreyya Önder can'dir... :)

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç o gözle bakmadım

0|0
    0|0
  • şivesi ve sıcak duruşu tavırları konuşma tarzı guzel bazı görüşleri dışında da hoşuma gıden bırı bdp de olmaması gereken bırı

0|0
    2|0
  • Anasını avradını ölüsünü dirisini...

0|0
    1|1
  • Benim vatanımı bölmeye çalışan adam, 7 Atadan Türk olsa da sempatik bulmam.

0|0
    1|1
  • Türk, kürt, ermeni her kim olursa etnik kökeninden rahatsız olan sempatik bulamam. Ergen tamamen.

0|0
    1|0
Yükleniyor...