Üç harflilerden korkar mısınız ?

Onlar bizle ne yapıyor , bizde c.n çarpmış derler , Türklerde var bu alışkanlık genlde

Ruhlar da bizi hamile bırakırmış , doğru mu lan :D

0|0
814

En İyi Erkek Görüşü

• çocukluğumda çok görüyordum ama büyüyünce artık göremiyorum :/ çocıklukta gördüğüm cinin görüntüsü lütfen korkuyorsan linki açma.. link

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• onlarla ilgili şeylere innarım suresi bile var ama ne derler bulaşırsan sana kötü bulaşırlar bildiğim kadarıyla insan etki yapabilirler musallat filmini izledin naptın

1|0
    0|0
  • Onlar benden korksun :)

1|0
    0|0
  • ben daha çok

"onlar benden korksun" düşüncesindeyim :)

0|0
    0|0
  • alilerden cemlerden çok korkuorum

0|0
    0|0
  • kızlarda 3 harfli korkmam ne korkucam onlar benden korksun :D

0|0
    0|0
  • seni hamile bırakan kontrolsüz sevişmektir onlarında kendi alemi var cin cin takılıyolar napsınlar seni :D

0|0
    0|0
  • İstediği ile sevişip suçu cinlerin, ruhların üzerine atmak da Türkler'e mahsus bir şey. Haklısın. Korkma olayına gelince de, cinler ve diğer metafizik şeyler eşeğin uzvunu yesin.

0|0
    0|0
  • ruh mu olsaydım lan :D

0|0
    0|0
  • görmediğim için hayır..görürsem evet ünkü ok çirkinmişler ayakları falan tersmiş

0|0
    0|0
  • Ruhun penisi oldugunuda ilk senden duydum.neye benziyor tam olarak :))

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum korkmamda ama tabiki inaniyorum :)

1|0
    0|0
  • hamile bırakan 3 harfli şey vin ya da ruh değil ama gene 3 harfli

0|2
    0|1
  • Allah'tan başka hiçbir şeyden korkmuyoruz

cinlere iman farz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• o cin çarpması denilen şeyin bir çoklu kişilik bozukluğu türü olduğuna inanıyorum ve bu sadece türkiyede değil tüm dünyada görülen bir şey. amerikanlar exorcism diyor mesela. filmi bile var hatta:

http://www.youtube.com/watch?v=0iS59iV2Ffs

0|0
    0|0
  • insanları ve cinleri bana kulluk etsinler diye yarattım ayetine binaen varlıkları kesindir.Fkat detaylıbilgiye sahip değiliz çünkü başka alemde yaşıyorlar.Fakat irtibat kurulabildiği hakkında rivayetler var.Biz türklerde çok fazla dillendirilmesinin sebebi bizim şaman geleneğindengelmemiz:

0|2
    0|0
  • Cinlerden değilde insanlardan korkmak lazım.

1|1
    0|0
  • Manitam olur birisi,günü birlik gelir gider sağ olsun.

0|0
    0|1
  • Non korkmam. O değil de dışarda çok güzel rüzgâr esiyor. Dışarı çıkasım geldi.

0|0
    0|0
  • Kafa atarım .

1|0
    0|1
  • korkmam gelsinler alem yapak cin cin cinnn :D

0|1
    1|1
  • Ozaman önüne gelen ruh bize kayardı. Ama henüz hiç doğurmadığıma göre, tercih edilmemişim. Doğuran bir adım öne çıksın.

0|1
    1|1
Yükleniyor...