Resim kabiliyetim hiç yok

Kaç yaşına geldim halen resim çizemiyom , var mıböle benim gibi olan aranızda ? Siz nelerde yeteneklisiniz ?

0|0
9|14

En İyi Kız Görüşü

• Üzülme, yıllardır arada resim sergilerini dolaşırım, çok severim bakmasını..ben de öyleyim, hala ilkokul 2 çocukları gibi resim çiziyorum .geçenlerde çer çöpler 2 yi zor çizdim :( bakmadan çizemiyorum.boya ve renkler , fırça vuruşları..bir ara ressam bob vardı,severek izlerdim. arada netten bakarım, hem hoş, hem eğlenceli bilmiyorum rahatlatıyor beni:)

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) eğer imkanın varsa,bunun için kurslara gidebilirsin, orada tekniğini öğretiyorlar.ayrıca kabiliyetsiz insan yoktur ;)

• Ben teşekküe ederim tavsielerinizi değerlendirceğim :)

Erkekler Ne Diyor 14

• evet bende çizemiyorum.halbuki öğretmenlerim "senden iyi ressam olur" diyorlardı :D her neyse,

genel olarak yeteneklerim fiziksel konularda.dövüş sporları özellikle.

1|0
    0|0
  • Bır kral ressama uyuz olur ve sorar.. Sen kendıne sanatcı dıyorsun ama ıspatla bunu bana der... Ressam alır fırcayı elıne ve mukkemmel bır daıre cızer. fırcayı krala uzatır, Kral tam 3 gun o daıreyı cızmeye calısır. ama beceremez. Sonra ressamın ayagına gıder ve sen sadece kendının sanatcı oldugunu ogretmedın bana sanatıda ogrettın der

1|0
    0|0
  • tek değilsin merak etme bizim gibi nice kalaslar var yeryüzünde

hatta bizden daha beterleride var :)

1|0
    0|0
  • Sen de Cin Ali çiz ağzını kırıyım

link

0|0
    1|0
  • 21 yaşındayım hala cin alideyim martılar 3 ten yapıyorum :)

1|0
    0|0
  • bende öleyim de çizsem ne çizmesem ne pampa yani

1|0
    0|0
  • bennnnnnnn hala çöp adam

1|0
    0|0
  • Yaratıcılık olarak kabiliyetim sıfır ama baka baka fotokopisini çıkartırım.Önüme bir boş kağıt yanınada bir karikatür veya herhangibi bir obje koy aynısını çizerim.

0|0
    0|0
  • ben çok güzel film izler pc de takılırım bu konuda yetenekliyim çok gğüzelde yemek yeme yeteneğim var :D:D

0|0
    0|0
  • benim grafik tasarımcılık okuyorum istersen bir portre çizebilirim ya skıntı değil :) yetenek işi deniliyor ama üstüne düşüldüğü zaman aramızda ne yeteneksizlerin yetenekli olarak çıktığını gördüm, UMUDUNU KAYBETME :)

0|0
    0|0
  • bosver zaten ne isine yarıcak :D

0|0
    0|0
  • makine resim okuyorum :D

0|0
    0|0
  • Şİir ve Öykü yazmada yetenekliyim

0|0
    0|0
  • Ya çaba gerektiriyoru. surekli birşeyler cizince perspektifin gelişir yoksa yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç anlamam.

1|0
    0|0
  • olmak zorunda değilki. benimde karakalem yeteneğim var ama şarkı söyleyemiyorum.

1|0
    0|0
  • Güzel resim çizerim :)

0|0
    0|0
  • ilk okuldan beri hep belgeler almışımdr baya kabiliyetliym :)

0|0
    0|0
  • Geliştirebilirsin istersen. Bunun için azim ve sabır gerek. Sürekli resim yapman lazım çünkü tembellik yapınca el resim çizmeyi unutuyor.

Ben enstürman çalıyorum keman.

0|0
    0|0
  • Bunun yaşla ne ilgisi var.Ya yeteneğin vardır ya yoktur.

0|0
    0|0
  • çok güzel resim çizerim yağlıboya tablolar yaparım

0|0
    0|0
  • yeni dil öğrenmede ve sevişmede :D

0|0
    0|0
    • Hangi erkek böle soruda bu cevabı vercek derken !

Yükleniyor...