Türkiyedeki insanlar takım tutar gibi parti tutmuyor mu?

Sizce Türkiyedeki insanlar takım tutar gibi parti tutmuyor mu?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Her secimde farkli partiyemi oy verelim

1|0
    0|0
    • hayır biraz daha ılımlı olun yeni düsüncelere acık olun yoksa benim partim ne yapsa yeridir demeyin

• bu cevap sayılmaz degil mi

• Farketmez

Erkekler Ne Diyor 14

• bu takım tutan seçmen örneği.. link

buda tutacağı tarafı iyi bilen seçmen.. link

1|0
    0|0
  • Evet aynen öyle... ben yıllardır derim. Sana kim dedi ki? :-))9

1|0
    0|0
  • Zayif zihniyetlere tapabilmeleri icin bir put gerekli, ve bir Düsman gerekli. Bircok kisi icin bu Fenerbahce veya Galatasaray.

AKPliler icin bu Put tabiki Recep tayyip Erdogan ve Düsmanda CHP.

Zayif zihniyetlere bir kimlik gerekli kendilerini bagliya bilecekleri birsey, yandas bulabilcekleri bir sey.

1|0
    0|1
    • ben de bunu diyorum ya takım tutar gibi düsman ve bizden olanlar var

• hangisi daha çok makarna kömür dağıtırsa onlar ona jhasdklasd hee birde elektriği olmayan evlere çamaşır ve bulaşık makinesi vermeli hıamınaaaa

2|1
    0|0
    • ben de fikirleri degisse bile parti degistirmeiklerini savunuyordum cok sabitiz yani

• şimdi benim siyasi görüşümü yansıtan parti malesef bir adet mevcut o yüzden takım tutar gibi tutarım aslolan partinin görüşüdür. eğer aynı görüşü savunan farklı partiler olsaydı onlar arasında seçim yapabilecektim kapiş ?

1|0
    0|0
  • maalesef aynen dediğin gibi

1|0
    0|0
  • kalıtıyorum.. her partinin belirli bir kitlesi bir tabanı var.. en fazla %10 luk bir kısım hizmete ve ülke için yapılan gelişmelere bakarak oy veriyordur.. çok doğru bir tespit.

1|0
    0|0
  • ooo oooo ooo anapım oley... ooo ooo anapım oley =))))) ıcımdekı %47 yı ve bu partıyı hatırlıyan 2 kısıyı zor tutuyoruz =) (ayrıca saka maka anaplı degılım he =))

1|0
    0|0
  • ne vereyim aplama :)

1|0
    0|0
  • hayır !

cayırt

1|0
    0|0
  • Eee nolmuş, hata mı bu?

Toplama partinin devşirmeyle gelen genel başkanının gereksiz lafı..

1|0
    0|0
  • kısmen...çoğu aileden fanatik oluyo))kimisi yaşadığı şehirdeki çogunluga uyuyor))

1|0
    0|0
  • herkes holigan.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...