Pc kültürü?? idm hakkında

diğere mi koysam kültüre mi koysam dedim sonra , birazda becerebilene hayranlığımdan, bilgisayar kültürü diye bişey olduğu kanısına vardım... pc nin her haltından anlayan geniş omuzlu 1.90 lık sarışın kıvançlara pardon erkeklere selam olsun diyerek sitenin genel soru soruş biçimini pekiştirip, gırgırı bırakıp, asıl soruma geçebilirim :)

arkadaşlar benim masaüstüme eski bir arkadaşım idm yüklemişti baya uzun süre sorunsuz kullandım... laptop alınca indirdim kurdum bir ay sonra süresi doldu... sildim yükleyemiyorum tekrar... internette arattım herkes sildim tkrar yükleyemiyorum yakınmalarında ama adam gibi cevap veren birini bulamadım, herkes format at demiş ya da benim anlayamadığım bişeyler söylemiş... satın alsam temiz temiz kullansam mı diye düşündüm ama bir yıllık kullanım için 60-70 lira fazla geldi bana... şimdi napıcam? nası yüklüycem tekrar? bilen?

not: buna benzer soru vardı aylar evvvel rastlamıştım güzel cevaplar geldiydi ama o soruyu bir türlü bulamadım...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bilgisayar hafiza gibidir.

Sen hayatında yanıldıgın olaylari nasıl kafana kazıyıp tekrar sıcak suya dokunmaman gerektıgının farkında ısen o da farkında.

Senin yapabilecegin bu kayıtların bulundugu yerden o hafıza kaydını sılerek sıcak su ılmesini bilmemesini saglamak.

Lakın bu olay biraz cetrefilli bir durum ve yanlıs bir hareketınde aynasızlar gelebilir.

Regeditte bulunan kayıt dosyalarını sıldıkten sonra bir rus veya torrent sitesinden crack dosyası bulunan tam idm senın sıkıntını gidererek huzurlu yasam standartına kapıları acacaktır.

1|0
    0|0
    • tamam biliyorum kalıntıları falan oluyor her bir programın... peki regetid ne? ve dediğiniz dosyaları nasıl bulacam?

• hımm... güvenenmem öyle verfemem ne işe yaradığını bilmediğim bilgileri... teşekkürler ama çaban için :)

• rica ederim ne demek umarım kısa sürede cözersin hoş vakitler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• internet download manager yerine farklı bir indirme yöneticisi kullanabilirsin, arkadaşlar asıl çözümü paylaşmış fakat biraz karışık işler. sen en iyisi free download manager kullan. internetten video indirme işinde faydalıdır tek eksiği premium sitelerde bir kaç sıkıntı çıkarması :) kolay gelsin

1|0
    0|0
  • yükleyemiyorum derken yükleyince deneme süresi doldu falan diyorsa kayıt defterinden silmen lazım ayrıntılı anlatsaydın keşke

1|0
    0|0
    • evet bir kere yüklenip kullanıldığı için tekrar yüklediğimde satın almamı istiyr.

• boyum 174 cm malesef sayın bayan uzgunum

1|0
    0|0
    • tüh :D

• :)) hayırlısı :))

• şınav felan cekiyorum

hatta bir keresinde 4 tane bile cektim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...