Bildiginiz guzel kitaplar varmi ?

Merhaba arkadaslar bildiginiz guzel kitaplar var mi tavsiye edebilceginiz, tesekkurler.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çırılçıplak aşk - ben dünyanın en akıllı insanıyım-aptallar sadece 8saat uyur-aklından bir sayı tut-eroinle dans-zar adam-siktir et aklıma daha gelmiyor fantastik arıyorsan- gölgelerin efendisi(11 seri)-wardstone günlükleri (9 seri sanırım 6dan sonra almaya fırsatım olmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Beyoğlu Rapsodisini okuyabilirsin, sonu sinir bozucu ama okunabilir.

cut.

0|0
    0|0
  • Olay yazılarını ( özellikle cinayet hikayeleri) seviyorsan jean christophe grange adlı yazarın kitaplarını oku. Şeytan yemini adlı kitabı özellikle tavsiye ederim ;)

0|0
    0|0
    • Sadıç,Şeytan Yemini neydi öyle ya harika bir kurgu var o romanda,bir günde okudum yaladım yuttum kitabı,adam işi biliyor,bak Siyah Kan'da aynı o da müthiş,zaten adamın her romanını okudum,hepsi iyi Taş Meclisi biraz zayıf kalmış sadece,Kaiken'de pek iyi sayılmaz,Ama özellikle,Şeytan Yemini,Siyah Kan ve Kızıl Nehirler müthiş,bu tarza meraklısan Maxim Chattam'ı da öneririm sana,bizde de Ahmet Ümit var.

• dan brown kitapları güzel

0|0
    0|0
  • Hakan Günday'ın,Ayfer Tunç'un ve Jean Cristophe Grange'ın tüp kitaplarını tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • evrenin melekleri ve i(zlanda ) ve

dönüşüm .

0|0
    0|0
  • Kime göre, neye göre güzel?

0|0
    0|0
  • Keloğlan ve karaoğlan.

0|0
    0|0